В Ірпені вдруге відбувся економічний форум (відео)

Бізнес-коучі, лідери думок, підприємці, роботодавці й шукачі цікавої роботи. Всіх їх уже вдруге в Ірпені об’єднав економічний форум «Бізнес поряд», спрямований на  те, щоб успішні бізнесмени та люди, які тільки планують відкрити власну справу, стали ближчими одне до одного і разом працювали задля економічного зростання регіону.

Володимир Карплюк, СЕО Товариства «Відважних», голова Інвестиційної ради Ірпеня:
«Я хочу, щоб, як і минулого разу, ви сьогодні винесли максимум корисного для себе. І щоби цей форум був стартом майбутнього економічного року, і щоб у майбутньому економічному році всі ви отримали ті прибутки, які ви запланували і розрахували».

Спілкувалися в рамках трьох дискусійних панелей. Одна з ключових була присвячена інвестиціям у нерухомість. Хедлайнером виступив президент компанії «Нове століття» і Конфедерації будівельників України Лев Парцхаладзе.

Лев Парцхаладзе, президент Конфедерації будівельників України:
«Не бійтеся помилятись. Найкраще, коли формуєте бізнес – обов’язково знайти організацію, еталон, на кого б ви хотіли орієнтуватися, і все найбільш вдале, що вони зробили, повторити, але обов’язково зробити ще краще, ніж вони робили. І ви матимете успіх!»

Енергійна дискусія не стихала протягом усього заходу. Учасники наввипередки ставили питання. А мотиваційні спікери ділилися перевіреними настановами.

Сергій Волкошовець, директор ТОВ «Синергія Київ»:
«Порівнювати себе з собою вчорашнім, а не з кимось іншим. Щодня треба ставати кращим. І працювати, наполегливо працювати. Збирати навколо себе команду, бо без команди неможлива побудова великого бізнесу».

Олена Золоверхова, засновниця бренду косметики «Emerald Clover»:
«Найголовніше – мати мету та кінцеву мету, і потім маленькими кроками до неї йти. Тобто розписати свій бізнес-план та поділити на частини – на місяць, на пів року, на рік. Найголовніше – структурувати все».

Яна Поліщук, учасниця форуму:
«Я вважаю, що це один із мотивів саморозвитку будь-якої людини – нові знайомства, новий досвід спілкування з людьми. Тому це дуже крута історія».

Головною родзинкою заходу стала «Панельна дискусія з ароматом кави». Такого в Ірпені ще не було. На сцені – п’ять власників кав’ярень. Говорять про основні тренди кав’ярної справи. І тут же народжується екологічний проєкт повторного використання кави, який планують реалізувати в Ірпені.

Оксана Нечитайло, голова Ірпінської агенції розвитку, депутатка ІМР від партії «Нові Обличчя»:
«У нас є «Управління житлово-комунального господарства» і «Управління благоустрою міста». Зимою вони це використовуватимуть для посипання ожеледиці в нас у місті. Це приємно пахне і це є добривом для грунтів».

Організувала захід Ірпінська агенція розвитку. Генеральним спонсором форуму виступило Товариство «Відважних». Організатори кажуть, що такі форуми будуть проводити й надалі.

Оксана Нечитайло:
«Ми допомагаємо – завдяки такому неформальному ком’юніті наших молодих і не тільки молодих мешканців – знаходити цілеспрямованих однодумців, об’єднуватися і створювати бізнес у нашому прогресивному місті. Ми плануємо створити бізнес-спільноту і запрошувати їх регулярно».


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

НОВИНИ

В Ірпінському фаховому коледжі НУБІП відкрили оновлений стадіон (відео)

Сьогодні, 11:38

Детальніше
11 жителів Ірпінської громади вже отримали сертифікати за зруйноване майно, - Олександр Маркушин

Сьогодні, 08:24

Детальніше
Ірпінська центральна міська лікарня отримала важливе медобладнання

28 вер 18:38

Детальніше
В Ірпені запрацював спортзал, у якому тренуватиме відома борчиня Ірина Коляденко (відео)

28 вер 17:14

Детальніше
У Михайлівці-Рубежівці продовжують активно будувати житло для переселенців (фото)

28 вер 16:46

Детальніше
Михайлівсько-Рубежівський СФК "Сокіл" обіграв прославлену команду ФК "Зірка" з Кропивницького (відео)

28 вер 16:07

Детальніше
В Ірпені ініціювали перейменування ще однієї вулиці

28 вер 12:30

Детальніше
Німеччина розслідує воєнний злочин росіян проти німця, який вчинили у Гостомелі

28 вер 11:43

Детальніше
Всі новини