В Ірпені вдруге відбувся економічний форум (відео)

Бізнес-коучі, лідери думок, підприємці, роботодавці й шукачі цікавої роботи. Всіх їх уже вдруге в Ірпені об’єднав економічний форум «Бізнес поряд», спрямований на  те, щоб успішні бізнесмени та люди, які тільки планують відкрити власну справу, стали ближчими одне до одного і разом працювали задля економічного зростання регіону.

Володимир Карплюк, СЕО Товариства «Відважних», голова Інвестиційної ради Ірпеня:
«Я хочу, щоб, як і минулого разу, ви сьогодні винесли максимум корисного для себе. І щоби цей форум був стартом майбутнього економічного року, і щоб у майбутньому економічному році всі ви отримали ті прибутки, які ви запланували і розрахували».

Спілкувалися в рамках трьох дискусійних панелей. Одна з ключових була присвячена інвестиціям у нерухомість. Хедлайнером виступив президент компанії «Нове століття» і Конфедерації будівельників України Лев Парцхаладзе.

Лев Парцхаладзе, президент Конфедерації будівельників України:
«Не бійтеся помилятись. Найкраще, коли формуєте бізнес – обов’язково знайти організацію, еталон, на кого б ви хотіли орієнтуватися, і все найбільш вдале, що вони зробили, повторити, але обов’язково зробити ще краще, ніж вони робили. І ви матимете успіх!»

Енергійна дискусія не стихала протягом усього заходу. Учасники наввипередки ставили питання. А мотиваційні спікери ділилися перевіреними настановами.

Сергій Волкошовець, директор ТОВ «Синергія Київ»:
«Порівнювати себе з собою вчорашнім, а не з кимось іншим. Щодня треба ставати кращим. І працювати, наполегливо працювати. Збирати навколо себе команду, бо без команди неможлива побудова великого бізнесу».

Олена Золоверхова, засновниця бренду косметики «Emerald Clover»:
«Найголовніше – мати мету та кінцеву мету, і потім маленькими крокам