В Ірпені відбудеться ІІ Міжнародний фестиваль «Кочур-Фест»

photoeditorsdk-export

У суботу, 3 жовтня, в Ірпені за підтримки міської ради відбудеться ІІ Міжнародний фестиваль «Кочур-Фест».

У програмі фестивалю:

  • 11:00—13:00 (Ірпінська центральна міська бібліотека): круглий стіл і літературні читання до 100-річчя Пауля Целана та презентація перекладу книг Григорія Кочура.
  • 14:00—16:00 (Парк письменників): до 650-річчя Насімі — презентація перекладів класика азербайджанської літератури українською мовою, літературні читання у виконанні народного артиста України Анатолія Матвійчука та концертна програма за участю танцювального ансамблю «Азербайджан».
  • 16:00—17:00 (Парк письменників): презентація збірки перекладів українською мовою хітів світової рок-музики «Книга ROCKу» за участю популярних кавер-груп.
  • 17:00—19:00 (Парк письменників): презентація книги дипломата, письменника, сатирика і перекладача Олександра Володарського «Мой Ионыч».
  • Презентації дитячих книжок у режимі нон-стоп.

Нагадаємо, I Міжнародний фестиваль письменників-перекладачів «Кочур-Фест» відбувся в Ірпені й Києві у жовтні минулого року. У ньому брали участь іноземні гості: письменниця і перекладачка, директорка низки європейських літературних фестивалів Ніколь Лоран-Катріс (Франція), письменниця і перекладачка, засновниця поетичного фестивалю «Європа у віршах» Лаура Ґаравалья (Італія), письменник і перекладач, член Королівської академії наук і мистецтв Сербії Милутин Джуричкович і третій секретар Посольства Киргизстану в Україні Ермек Канибеков.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!