В Ірпені відбулася зустріч з представниками ветеранських спільнот і родинами загиблих захисників

В Ірпені відбулася зустріч з представниками ветеранських спільнот і родинами загиблих захисників

В Ірпені відбулася зустріч з представниками ветеранських спілок та організацій і родинами загиблих захисників. Про це повідомила в.о. Ірпінського міського голови – секретар ради Анжела Макеєва. 

«Зустріч пройшла у складній, подекуди напруженій атмосфері — обговорення були емоційними, дискусії — гострими, адже всі прийшли зі щирим бажанням донести свою позицію», — зазначила Анжела Макеєва. 

Головне питання, яке обговорювалося, — тимчасове відсторонення керівників ветеранських структур Ірпінської міськради.

«Розумію обурення багатьох ветеранів, тому вкотре чітко озвучила свою позицію. З великою повагою ставлюся до наших захисників Володимира Пархонюка та Віталія Кожокаря, але ветеранський напрямок в нашій громаді має результативно працювати для ветеранів, а не для піару чи підтримки окремих чиновників», — наголосила Макеєва.

Вона повідомила, що попри всі суперечки, сьогодні досягли конкретних домовленостей та окреслили кроки для подальшої роботи. 

«У пʼятницю відбудеться наступна зустріч з ветеранами та родинами загиблих героїв. Без камер та сторонніх. Саме тоді планується остаточно визначитися з форматом роботи та керівництвом нашого Ветеранського центру — структури, яка має стати потужним ресурсом підтримки для всіх ветеранів нашої громади», — зазначила Макеєва. 

Також, за її словами, буде розглянуто ключові питання програмної діяльності — соціальної, психологічної, правової підтримки, реабілітаційних ініціатив та інших напрямів, важливих для наших захисників і їхніх родин.

«Завдання кожного з нас сьогодні — обʼєднати всі зусилля задля підтримки військовослужбовців, ветеранів та родин загиблих воїнів», — додала Макеєва. 

Нагадаємо, днями в Ірпені відсторонили Віталія Кожокаря з посади начальника Управління з питань ветеранської політики та Володимира Пархонюка з посади начальника Комунальної установи «Ірпінський центр «Ветеранський простір».

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини (Ірпінь, Буча, Гостомель, Бородянка)!

НОВИНИ

В Ірпені відремонтують дорогу на вул. Академіка Ромоданова та Олени Теліги

22 Apr 21:24

Детальніше
В Ірпені відбувся концерт американської скрипальки Ліндсі Бовен (відео)

22 Apr 18:00

Детальніше
В Ірпені оброблятимуть газони гербіцидами

22 Apr 15:41

Детальніше
Ірпінське КПП «Теплоенергопостач» хоче укласти мирову угоду з газопостачальною компанією, якій заборгував близько 50 млн грн

22 Apr 14:13

Детальніше
Під час великодніх святкувань у парках Ірпеня було пошкоджено кілька дерев 

22 Apr 14:03

Детальніше
На початку травня в Ірпені увімкнуть фонтани

22 Apr 13:50

Детальніше
В Ірпені під час конфлікту 39-річний чоловік вдарив ножем знайомого

22 Apr 13:32

Детальніше
У Стоянці з’явиться новий тротуар

22 Apr 13:25

Детальніше
В Ірпені триває підготовка до поминальних днів 

22 Apr 12:43

Детальніше
Мешканці модульних містечок в Ірпені просять облаштувати дитячі майданчики

22 Apr 12:19

Детальніше
Наступного тижня міські парки та сквери Ірпеня оброблятимуть від кліщів

22 Apr 11:57

Детальніше
Всі новини