В Ірпені відбулося прощання з полковником Василем Пічненком (фото)

287601733 449905107134568 2045761002858513569 N

Сьогодні в Ірпені відбулося прощання з полковником Василем Пічненком, який загинув у бою з російськими загарбниками. Про це розповів на своїй сторінці у фейсбуці міський голова Олександр Маркушин.

Він відзначив, що загиблий був «справжнім патріотом та громадянином своєї країни, чудовим чоловіком та батьком, успішним спортсменом – майстром бойових мистецтв дзю-дзюцу та панкратіону».

«На захист України Василь Пічненко став ще у 2014 році. Тоді був поранений у боях під Дебальцевим, але після багатьох операцій та реабілітації знову повернувся до служби. За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, був нагороджений орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня. Не залишився осторонь Василь і коли ворог пішов на Україну із повномасштабною війною. Побратими та підлеглі кажуть – він ніколи не шукав легких шляхів та завжди готовий був брати на себе усю повноту командирської відповідальності. Загинув Василь Пічненко 6 червня під час виконання бойового завдання біля села Богородичне на Донеччині. У полковника залишилася дружина та двоє діток», – зазначив міський голова.

«Від імені всієї Ірпінської громади висловлюю щирі співчуття родичам і друзям Героя. Знаю точно – ця велика для нас втрата не буде даремною. Вічна пам’ять!» – написав Олександр Маркушин.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!