Реклама

В Ірпені відбувся благодійний забіг для допомоги Анастасії Кравченко (відео)

У суботу зранку на ірпінській набережній – справжній «двіж». Понад 100 спортсменів щось активно обговорюють, після цього роблять коротку розминку і стартують у благодійному забігу. Всіх їх об’єднало бажання допомогти 13-річній Анастасії Кравченко — юній ірпінчанці, яка бореться з непростою хворобою.  

Антон Кравченко, батько Анастасії:
«У неї діагноз — лімфома Беркітта, при чому вона хворіє вже втретє. Першого разу ми просто вилікувалися хіміотерапією, на другий раз у неї була пересадка стовбурових клітин від себе, і ось через сім років їй знову поставили діагноз «лімфома Беркітта».

Курс лікування Анастасії тривалий і дороговартісний. Батькам дівчинки потрібна допомога.

Олеся Олійник, співорганізаторка благодійного забігу:
«Коли приходить зненацька отака хвороба, коли потрібно за день — за два — за тиждень зібрати колосальну суму коштів (у випадку Насті — це 220 тисяч доларів), то як би батьки не старалися, ці суми є непосильними для родини».

На прохання про допомогу одразу відгукнулася спортивна «каста» Приірпіння. Організатором акції зі збору коштів виступив спортивний клуб «Бойова жаба».

Владислав Моторін, керуючий СК «Бойова жаба»:
«Антон Кравченко тренується в мене протягом двох років, він став мені близьким другом, товаришем і підопічним, який показує хороші результати. І одного дня він мені зателефонував і сказав, що з його дочкою сталася така біда, горе. Я не зміг стояти осторонь».

Завдяки учасникам благодійного забігу на лікування дівчинці протягом усього однієї години вдалося зібрати більше 30 тисяч гривень.

Олександр Маркушин, перший заступник Ірпінського міського голови:
«Я скажу як батько: погано, коли хворіють дорослі, а ще гірше, коли хворіє дитина. Звичайно, ми не маємо права не долучитися. Хотілось би побажати, щоб дитинка одужала, а ми всією громадою нашого міста однозначно будемо допомагати».

Якщо ви маєте бажання також допомогти Анастасії Кравченко, то можете зробити це, відправивши кошти за реквізитами:

5168 7573 2203 4614 (Кравченко Анна Валеріївна)


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!