В Ірпені відбувся чемпіонат України з регбі серед юнаків 2011-2012 р. н.

Photo 2023 10 08 21 31 51

Учора на ірпінському стадіоні «Чемпіон» відбувся чемпіонат України з регбі серед юнаків 2011–2012 років народження. У цьому турі команда ДЮСШ Ірпінь – «Варяги» зайняла почесне третє місце, а загалом за рейтингом двох матчів — п’яте місце. Про це повідомили у Молодіжному парламенті Ірпеня.

«Молоді регбійні гравці із різних міст та регіонів України змагалися, намагаючись здобути перемогу. Кожен з них продемонстрував вражаючу стійкість, фізичну силу та високий рівень майстерності. Це було неймовірне дійство, яке зібрало разом вболівальників, молодь, тренерів, які гучно вболівали за своїх команд. Незалежно від результатів на полі, всі учасники цього турніру є справжніми чемпіонами. Вітаємо всіх команд та гравців з відмінними виступами!», — зазначили у Молодіжному парламенті Ірпеня.

photo_2023-10-08_21-31-52

Відповідно до рейтингу команд, сформуваного за результатами двох матчів, перше місце здобула команда «Буревісник»-ДЮСШ-1 з міста Хмельницький, друге місце зайняла КДЮСШ «Переможець»-РК «Хартс»-ДЮСШ-12-Політехнік» з Києва, третє місце дісталося команді «Київ-Дарниця»-ДЮСШ. На четвертому місці знаходиться команда «Лідерс» з міста Одеса, п’яте місце посіла команда ДЮСШ Ірпінь – «Варяги», і шосте місце дісталося СДЮСШОР «Авіатор» з Києва.

Захід був спільно організовано Ірпінською дитячо-юнацькою спортивною школою, Ірпінською міською радою та Молодіжним парламентом Ірпеня.

Нагадаємо, учора п’ятеро спортсменів ірпінського клубу «Реформа» здобули дев’ять золотих медалей на відкритому турнірі з кікбоксингу ІСКА «Київський каштан».

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!