Реклама

В Ірпені відбувся підсумковий форум «Місцеве самоврядування, безпека, громада, закон» (відео)

В Ірпені відбувся підсумковий міжрегіональний форум «Місцеве самоврядування, безпека, громада, закон». У заході взяли участь ірпінська «Муніципальна варта», громадські формування Київщини, представники Київської обласної держадміністрації, поліції Ірпеня та області.

Форум був ініційований громадською спілкою «Громадська безпека +380».

Олександр Маркушин, перший заступник Ірпінського міського голови:
«Ваша праця – «Муніципальної варти» – в містах, у яких вона створена, дуже важлива. І в нашому місті, я впевнений, якщо б не було «Муніципальної варти», то половину парків, половину площі уже б розтрощили. А зараз ми вже привчили людей – вони цінують, знають, що є відповідальність. І ще я хочу однозначно подякувати нашій поліції, бо є співпраця, і це дуже важливо».   

На зустрічі обговорили питання взаємодії та визначили головні завдання на наступний рік.

Микола Ковальчук, керівник ірпінського КП «Муніципальна варта»:
«Головне досягнення, я вважаю, – це те, що ми створили спілку, змогли об’єднатися і до нас долучаються інші громадські формування й «муніципальні варти» в Київській області».

Володимир Бардецький, голова спілки «Громадська безпека +380»:  
«Найголовніше завдання в нас – це щоби був закон про спеціальний муніципальний орган правоохоронного призначення, де було б чітко прописано права й обов’язки співробітників, і вони могли захищати громадян на території нашої країни, тобто виконувати свої обов’язки щодо громадської безпеки. Це головна наша мета».

Найкращих представників ірпінської «Муніципальної варти» і громадських формувань відзначили грамотами та подяками.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!