В Ірпені відбувся психологічний тренінг «Ти як ?» (відео)

Люди передають один одному клубочок ниток Разом із ним вони передавали одне одному найпершу інформацію про себе. Тут зав’язувалися не лише вузлики на ниточці, але й знайомства одне з одним. Так розпочався психологічний тренінг в Ірпені у межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?», ініційованої першою леді Оленою Зеленською.

Євгенія Антонюк, керівниця відділу культури, національностей та релігій ІМР:

«У нас не перший такий захід відбувається. Ми проводимо такі заходи, які пов’язані з арттерапією, з невимушеним спілкуванням, або усіх тих напрямків, які пов’язані з культурою та мистецтвом. Але сьогодні це був такий тренінг з психологами».

Цього разу фахівці провели заняття для працівників закладів культури Ірпінської громади. Про застосування різних психологічних практик у надзвичайних ситуаціях розповідали психологині Головного управління ДСНС України в Київській області.

Софія Калитовська, психологиня ГУ ДСНС України у Київській області:

«Ми сьогодні розповідали учасникам про те, як поводитися у надзвичайних ситуаціях, як себе стабілізувати. Про правила першої психологічної допомоги. Як надавати своїм рідним і просто людям, якщо трапилась якась ситуація. Як реагувати на тривоги».

Учасникам заходу розповіли також як допомогти людині у стресовій ситуації коли в неї, скажімо, паніка, або навіть приступи агресії, що можна зробити у таких випадках.

Софія Калитовська, психологиня ГУ ДСНС України у Київській області:

«Найкраще у такій ситуації дати людині якусь фізичну роботу. Наприклад, попросити її допомогти перенести щось важке. Попросіть її переключитись. Тоді людина вже буде тут і зараз. Вона відчує, що потрібна, і ця агресія перетвориться на певну роботу і допомогу іншим людям».

Прозвучало ще чимало практичних порад, як допомогти собі та іншим у кризових станах.

Євгенія Антонюк, керівниця відділу культури, національностей та релігій ІМР:

«Ми як працівники культури дуже часто зустрічаємо у своїх закладах людей, які перебувають або у стані стресу, або у стані емоційної нестабільності, і я хочу відверто сказати, що деякі люди приходять у таке от середовище, щоби просто поспілкуватися з іншими людьми з різних причин».

На завершення зустрічі учасники отримали корисну пам’ятку з практичними порадами — як бути в ресурсі завжди. Присутні зазначають: не пошкодували, що взяли участь у тренінгу. Переконані — здобуті знання ще не раз стануть їм  у нагоді.

Любов, хормейстер Ірпінської дитячої школи мистецтв ім. М. Вериківського:

«Я вважаю, що це дуже доречно. Вчасно і потрібно».

Олексій, працівник відділу культури ІМР:

«Дуже корисна зустріч. Я дізнався багато чого нового для себе. Дівчата молодці, професіонали. Дуже гарно роблять свою справу і я сподіваюсь, що люди, яким вони допомагають, теж задоволені їхньою працею».

Людмила, бібліотекарка:

«Ця зустріч була дуже інформативна. Дуже багато практичних цікавих порад було надано і якось надихаюче. Бачимо куди рухатися далі і які методи використовувати, способи, які можуть тримати нас на плаву і щось робити для інших людей».

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини (Ірпінь, Буча, Гостомель, Бородянка)!

НОВИНИ

У парку «Центральний» обговорили долю канатної дороги (відео)

Сьогодні, 20:13

Детальніше
Завтра Буча попрощається із захисником Едуардом Ковальським

Сьогодні, 18:28

Детальніше
Захисники України можуть отримати компенсацію за оренду житла: як оформити послугу в Ірпені

Сьогодні, 18:14

Детальніше
В Ірпені відбувся благодійний концерт «Молитва за Україну» (відео)

Сьогодні, 17:04

Детальніше
Завтра у Бучанській громаді оголосили День жалоби

Сьогодні, 17:02

Детальніше
Ірпінський ветеран зробив пропозицію коханій на паркеті танцювального турніру

Сьогодні, 16:58

Детальніше
В Ірпені починають ремонтувати пішохідний тунель на станції "Ірпінь"

Сьогодні, 16:15

Детальніше
В Ірпені готуються до прем'єри першої аматорської танго-вистави «Море самотніх краплин» (відео)

Сьогодні, 16:03

Детальніше
В ірпінському мікрорайоні Романівка тимчасово відключать  газ

Сьогодні, 15:56

Детальніше
Знову трагічна звістка: на війні загинув 47-річний житель Бучі Володимир Василенко 

Сьогодні, 15:29

Детальніше
10 років турботи: ювілей ірпінської амбулаторії №3 (відео)

Сьогодні, 15:17

Детальніше
Всі новини