В Ірпені відбувся Третій кубок незламних з важкої атлетики (відео)

Понад 100 спортсменів з різних куточків України зібралися в ірпінському спортивному клубі «Бойова жаба». Вони з’їхалися на Третій відкритий кубок незламних з важкої атлетики.

Серед учасників — діти та дорослі, дівчата та хлопці, професіонали і початківці. Ось, наприклад, Кароліна та Анастасія займаються вже приблизно три роки. Дівчата зізнаються, дізналися про важку атлетику випадково.

Кароліна та Анастасія, важкоатлетки з Києва:

«Це взагалі спонтанно вийшло. Тому що моя подружка покликала мене, я взагалі не знала, що є такий вид спорту-Як Вам сьогодні на змаганнях? Дуже класно, дуже круто. Підіймати нові рекорди, боролися за перше місце».

Деякі учасники приїхали не тільки за медалями, а й за емоціями.

Ілля, важкоатлет з Києва:

«Ми в Ірпінь приїхали перший раз, самі з Києва. – Які очікування? Переможете, не переможете? Головне емоції, щоб було побільше емоцій, поїхати і знати, що Ірпінь таке гарне місто і тут такий прикольний зал. Знайти нових друзів».

А Олексій приїхав з Чернігова. Він займається важкою атлетикою вже 21 рік. На змагання до Ірпеня взяв і своговихованця.

Олексій, важкоатлет з Чернігова:

«З дитинства подобається це, силові вправи. Часом травми вибивали. Але все одно тут. Я і чинний атлет, і тренер. Усе чудово, атмосферно, думаю будуть нові рекорди».

В Ірпінському клубі «Бойова жаба» регулярно проходять змагання і не лише з важкої атлетики, а також — з кросфіту та єдиноборств.

Олександра Доляницька, власниця СК «Бойова жаба»:

«Дякуємо нашим спонсорам, за те, що вони нас підтримують. Тому що тільки завдяки ним це може відбутися, бо потрібно дуже багато ресурсу. Але діти мають мати можливість виступати, тому ми робимо для них таке свято, регулярно, майже кожні три місяці у нас якісь змагання».

Юлія Устич, заступниця Ірпінського міського голови:

«Я щиро радію, що спортивна спільнота нашого міста розвивається, що ми маємо можливість приймати спортсменів з усієї України. Це неймовірно, ми цим пишаємося. Родимо усе для того, щоб спорт розвивався».

Дмитро Сухоцький, державний тренер Міністерства молоді та спорту, майстер спорту України:

«Дуже вдячний вам від імені Міністерства молоді та спорту, що ви продовжуєте у такі складні часи розвивати наш чарівний вид спорту — важку атлетику».

У новоствореному управлінні спорту Ірпінської міської ради обіцяють і надалі підтримувати організаторів різних змагань, а також відкривати нові напрямки.

Рубен Манукян, начальник управління спорту Ірпінської міської ради:

«Ми співпрацюємо, допомагаємо, спортсменам іфедераціями. Хочемо включати нові види спорту. Зараз у насбагато військовослужбовців повертаються, тому вже закладено інклюзивні та адаптивні програми. Це все є в планах, так що працюємо. Ірпінь — місто спорту. Було, є і буде».

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини (Ірпінь, Буча, Гостомель, Бородянка)!

НОВИНИ

Недоліки та переваги Ірпеня на думку містян — опитування ITV (відео)

16 May 18:26

Детальніше
Ірпіньводоканалу – 50: в Ірпені відзначили працівників комунального підприємства 

16 May 18:15

Детальніше
Учень ІЛІТу - призер Всеукраїнського конкурсу науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України

16 May 17:14

Детальніше
Дайджест найважливіших подій цього тижня в Ірпінській громаді (10.05-16.05)

16 May 16:49

Детальніше
Ірпінь вперше відправив на фронт наземний дрон нового покоління

16 May 16:03

Детальніше
У Бородянці відбувся круглий стіл за участі ветеранів і міських управлінців (відео)

16 May 09:02

Детальніше
«Маємо налагодити роботу правильно, так як має бути: кожен платить по факту», - директор Ірпіньводоканалу про сплату за стоки з Бучі і Ворзеля

15 May 19:34

Детальніше
Візерунки на полотні та дереві: в ірпінському музеї виставили унікальні експозиції (відео)

15 May 18:22

Детальніше
Ірпінця оштрафували за незаконне підключення до газопроводу

15 May 18:17

Детальніше
В Ірпені планують заасфальтувати частину дороги на вулиці Лісовій (відео)

15 May 16:59

Детальніше
Неприємних запахів на в’їзді в Ірпінь більше не буде: станцію зливу каналізаційних стоків перенесуть

15 May 16:00

Детальніше
Всі новини