В Ірпені відбувся турнір із регбі, присвячений пам’яті воїнів-афганців (відео)

В Ірпені відбувся міський відкритий турнір із регбі серед юнаків та молоді. Змагання присвятили 31-й річниці виведення військ із Афганістану.

Турнір проходив на центральному стадіоні «Чемпіон». Тут зібралися сім комад: ірпінські регбісти, три команди з Києва, дві – з Хмельницького та юні спортсмени із Клавдієва. У складі команди Ірпінської  ДЮСШ грали також регбісти з Дмитрівки та Борисполя. Цього разу за Кубок міста боролися  спортсмени віком 13 та 15 років.

На урочисте відкриття турніру запросили ветеранів Афганської війни та керівників міста.

Олександр Маркушин, перший заступник Ірпінського міського голови:
«Хочеться побажати вам, спортсмени, завжди здобувати перемоги. Якщо ви тут ви вже переможці. Здоров’я Вам, натхнення і завжди займайтеся спортом».

Сергій Брюзгін, тренер Ірпінської ДЮСШ:
«Це в нас планові ігри. Ми тільки-но вийшли з залів і хочемо просто подивитися, в якій вони бойовій готовності. Я задоволений, що хлопці грають із бажанням, що в них іскри в очах, що вони біжать уперед. Ось це дуже радує, це найголовніше».

Перемогу в цій грі ірпінські регбісти за мету не ставлили. Кажуть – найголовніше було відпрацювати на полі колективну взаємодію, щоб гідно виступити на чемпіонаті України.

Нікіта Петиченко, капітан регбійного клубу «Ірпінь»:
«Ми поодинці бігаємо, а треба – всією командою. Адже завжди виграє не одна людина, а команда – це ж командний вид спорту».

Найкращі гравці поїдуть у березні в складі збірної України на міжнародний чемпіонат у Францію. Але, як зазначив Сергій Брюзгін, теж не за перемогою.

Сергій Брюзгін:
«Наше завдання – навчиться правильно грати в регбі. Тому що Франция все ж задає тон у Європі. Франція, Англія – це передові регбійні країни. У них є чому повчиться. Тому це як стажування наших команд».

А в цьому турнірі перше місце серед  13-річних гравців посіла команда «Хмельницький-1». Серед 15-річних перемогу виборола збірна Київської області у складі регбістів Ірпеня, Дмитрівки та Борисполя.