Реклама

В Ірпені відкриють соціальну крамницю

В Ірпені відкриють соціальну крамницю

Німецькі благодійні фонди «Helferkreis Arnstein», «People for people» спільно з українською громадською організацією «Добровільне об’єднання сил супротиву України» відкриють в Ірпені соціальну крамницю. Її відкриття представники фондів обговорили з Ірпінським міським головою Олександром Маркушиним.

У цій крамниці ВПО, люди з інвалідністю, малозабезпечені чи багатодітні родини, діти, які залишились без батьків, одинокі люди похилого віку за невелику плату зможуть отримати необхідний набір допомоги. У ньому можуть бути їжа, одяг, засоби гігієни, побутова хімія, кухонне приладдя тощо.

«Для запуску свого пілотного проєкту благодійники обрали саме наше місто-герой Ірпінь. Для нас це надзвичайно приємна новина не лише з точки зору їхньої допомоги, а також це свідчить про те, що Ірпінь знають у всьому світі як місто ініціатив та втілення нових ідей. Ми готові йти на співпрацю, тому наше місто відновлюється надзвичайно швидкими темпами», — розповів Олександр Маркушин.

Наразі благодійники шукають приміщення для відкриття крамниці (від 300 м2). Як зазначив мер Ірпеня, вони готові власними силами відбудувати навіть зруйноване приміщення.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!