В Ірпені відкрили найбільшу в громаді амбулаторію (відео)

Просторий світлий хол із телевізором, такі ж світлі коридори, розмальовані мультяшними персонажами. Так ненав’язливо, зовсім не як у звичних колишніх медзакладах, зустрічає своїх гостей нова Ірпінська амбулаторія №7. Її врочисто відкрили на вулиці Університетській, 2-Л/1. Це найбільша амбулаторія в громаді – вона обслуговуватиме 15 тисяч пацієнтів.

Олександр Маркушин, Ірпінський міський голова:
«Це найкраща амбулаторія в нас у місті Ірпінь. Ми дуже потужно старалися всією нашою командою зробити і відкрити її. Я впевнений, що в цьому мікрорайоні вона дуже була потрібна, бо дві амбулаторії – на вулицях Михайлівській і Садовій – були перевантажні, а цей мікрорайон був локально не задіяний. Зараз цей мікрорайон має свою амбулаторію, і дуже буде зручно людям приходити».

Амбулаторія працюватиме за всіма європейськими стандартами таких медзакладів. Є кабінет для щеплень, великий маніпуляційний кабінет. Тут можна буде також здати всі необхідні аналізи. А ще пацієнтки цієї амбулаторії матимуть свого гінеколога.

Усе необхідне обладнання встановлять уже наступного тижня. За кілька днів медики облаштують свої персональні робочі місця і з 1 вересня розпочнуть укладати угоди та приймати перших пацієнтів.

Андрій Левківський, директор Ірпінського центру первинної медико-санітарної допомоги:
«Маємо двох сімейних лікарів і лікарів-педіатрів. Планується також, що в найближчі два тижні до нас прийдуть ще лікар-терапевт і ще один сімейний лікар. Тобто вже є шість лікарів, укомплектовано штат медичних сестер і адміністраторів амбулаторії».

Для комфорту пацієнтів і лікарів у кожному кабінеті встановлено кондиціонери. Всюди в приміщенні підлога з системою підігріву. Передбачений навіть ігровий куточок для діточок, щоби в очікуванні прийому їм не було нудно. Лікарі нової амбулаторії вже оцінили умови, в яких працюватимуть.

Сергій Горошко, завідувач амбулаторії:
«Важливо, що створені комфортні умови для лікарів, медсестер, для персоналу нашого закладу. Є кімната відпочинку, де можна приготувати собі каву, є холодильник, де можна покласти продукти. Це теж важливо, тому що робота лікаря й медсестри є доволі-таки напруженою».

Амбулаторія має два входи – один із вулиці, другий із двору. Тут біля дверей замість звичного пандусу встановили електропідіймач для людей із обмеженими можливостями та мам із візочками. Першими випробували цей своєрідний ліфт завідувач амбулаторії Сергій Горошко та народний депутат Андрій Клочко, який завітав до Ірпеня познайомитися з новими соціальними об’єктами міста.

Андрій Клочко, народний депутат України:
«Місто Ірпінь точно йде за правильним європейським трендом розвитку громади саме з надання якісних послуг».


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

НОВИНИ

Оркестр поліції Київщини феєрично виконав у центрі Ірпеня «Червону калину» (відео)

Сьогодні, 18:43

Детальніше
Гостомель відвідав засновник британської корпорації «Virgin Group» Річард Бренсон

Сьогодні, 16:19

Детальніше
Олександр Маркушин і глава Європарламенту відкрили в Брюсселі фотовиставку «Зруйнований, але нескорений Ірпінь»

Сьогодні, 15:24

Детальніше
Загроза не минула: місцева влада Київщини та відомі артисти закликали остерігатися мін і снарядів (відео)

Сьогодні, 14:09

Детальніше
Французькі громади допоможуть відбудовувати Ірпінь (відео)

Сьогодні, 12:38

Детальніше
В Ірпені проведуть перевірку централізованої системи оповіщення

Сьогодні, 12:07

Детальніше
Олександр Маркушин – про сьогодення Ірпеня та про Ірпінь майбутнього (відео)

Сьогодні, 11:09

Детальніше
Укрпошта почала продавати нову марку «Українська мрія», присвячену легендарному літаку

Сьогодні, 09:57

Детальніше
Всі новини