В Ірпені відкрили найбільшу в громаді амбулаторію (відео)

Просторий світлий хол із телевізором, такі ж світлі коридори, розмальовані мультяшними персонажами. Так ненав’язливо, зовсім не як у звичних колишніх медзакладах, зустрічає своїх гостей нова Ірпінська амбулаторія №7. Її врочисто відкрили на вулиці Університетській, 2-Л/1. Це найбільша амбулаторія в громаді – вона обслуговуватиме 15 тисяч пацієнтів.

Олександр Маркушин, Ірпінський міський голова:
«Це найкраща амбулаторія в нас у місті Ірпінь. Ми дуже потужно старалися всією нашою командою зробити і відкрити її. Я впевнений, що в цьому мікрорайоні вона дуже була потрібна, бо дві амбулаторії – на вулицях Михайлівській і Садовій – були перевантажні, а цей мікрорайон був локально не задіяний. Зараз цей мікрорайон має свою амбулаторію, і дуже буде зручно людям приходити».

Амбулаторія працюватиме за всіма європейськими стандартами таких медзакладів. Є кабінет для щеплень, великий маніпуляційний кабінет. Тут можна буде також здати всі необхідні аналізи. А ще пацієнтки цієї амбулаторії матимуть свого гінеколога.

Усе необхідне обладнання встановлять уже наступного тижня. За кілька днів медики облаштують свої персональні робочі місця і з 1 вересня розпочнуть укладати угоди та приймати перших пацієнтів.

Андрій Левківський, директор Ірпінського центру первинної медико-санітарної допомоги:
«Маємо двох сімейних лікарів і лікарів-педіатрів. Планується також, що в найближчі два тижні до нас прийдуть ще лікар-терапевт і ще один сімейний лікар. Тобто вже є шість лікарів, укомплектовано штат медичних сестер і адміністраторів амбулаторії».

Для комфорту пацієнтів і лікарів у кожному кабінеті встановлено кондиціонери. Всюди в приміщенні підлога з системою підігріву. Передбачений навіть ігровий куточок для діточок, щоби в очікуванні прийому їм не було нудно. Лікарі нової амбулаторії вже оцінили умови, в яких працюватимуть.

Сергій Горошко, завідувач амбулаторії:
«Важливо, що створені комфортні умови для лікарів, медсестер, для персоналу нашого закладу. Є кімната відпочинку, де можна приготувати собі каву, є холодильник, де можна покласти продукти. Це теж важливо, тому що робота лікаря й медсестри є доволі-таки напруженою».

Амбулаторія має два входи – один із вулиці, другий із двору. Тут біля дверей замість звичного пандусу встановили електропідіймач для людей із обмеженими можливостями та мам із візочками. Першими випробували цей своєрідний ліфт завідувач амбулаторії Сергій Горошко та народний депутат Андрій Клочко, який завітав до Ірпеня познайомитися з новими соціальними об’єктами міста.

Андрій Клочко, народний депутат України:
«Місто Ірпінь точно йде за правильним європейським трендом розвитку громади саме з надання якісних послуг».


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

НОВИНИ

ПРЯМА МОВА. Маркушин: цього року в Ірпені Дня міста не буде, зекономлені кошти підуть на медицину (відео)

Сьогодні, 18:19

Детальніше
Де в Ірпені звучать чарівні голоси: ювілею Тетяни Васильєвої присвячується (відео)

Сьогодні, 17:44

Детальніше
У Фастівській лікарні добудували приймальне відділення з протишоковою палатою і операційною (відео, фото)

Сьогодні, 17:35

Детальніше
За рік в Ірпінь переїхало близько 3000 переселенців

Сьогодні, 14:09

Детальніше
У Приірпінні за добу виявили 66 випадків COVID-19, померла 1 хвора

Сьогодні, 13:06

Детальніше
ПРЯМА МОВА. Антон Довгопол: ірпінська інфекційка заповнена на 75%, 9 пацієнтів – на ШВЛ (відео)

Сьогодні, 12:25

Детальніше
У Ворзелі горів приватний будинок, постраждала жінка

Сьогодні, 09:57

Детальніше
Спортсмени-орієнтувальники з Приірпіння здобули командне золото й срібло на чемпіонаті України (фото)

20 вер 20:11

Детальніше
Всі новини