В Ірпені відкрили новий гуртожиток для нацгвардійців (відео)

Напередодні Дня захисників і захисниць України в ірпінській військовій частині 3027 – новосілля. Тут під супровід святкового оркестру врочисто відкрили новий сучасний гуртожиток для військовослужбовців Першої Президентської бригади оперативного призначення імені гетьмана Петра Дорошенка Національної гвардії України.

Микола Балан, генерал-полковник, командувач Національної гвардії України:
«Військовослужбовці за контрактом зможуть проживати в новому гуртожитку на 30 кімнат із усіма побутовими зручностями».

Новий гуртожиток триповерховий, на кожному поверсі – по 10 кімнат, розрахованих на 2 людини, простора кухня зі світлою їдальнею, пральня, вбиральня та душова кімната. Загалом у гуртожитку проживатимуть 60 військовослужбовців.

Олександр Іванченко, солдат ірпінської військової частини:
«Тут комфортні умови для життя, також він (гуртожиток – ред.) гарно обладнаний, дуже комфортно буде жити в ньому».

Сьогоднішнє новосілля – не останнє в цій частині. Тут продовжують зводити житло для військовослужбовців та їхніх родин. Будинки планують заселити вже в наступному році.

А найближчим часом у співпраці Ірпінської міської ради та військової частини буде реалізовано учбовий проєкт.

Олександр Маркушин, Ірпінський міський голова:
«Ми будемо відкривати два класи тактичної підготовки (це наші кошти) за ініціативою військовослужбовців. Вони кажуть, що зробити – ми робимо. На сьогоднішній день ця військова частина дає значний дохід у наш бюджет, вони є великі платники податків. Звичайно, ми будемо тільки збільшувати фінансування нашої військової частини».


Підписуйтеся на
 Telegram-канал ITV  джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!