В Ірпені відкрили новий корпус школи №1 (відео)

Красива триповерхова будівля. Сучасний, найбільший у місті спортзал, яскрава гімнастична зала, затишна їдальня з новітнім підходом до харчування, світлі класи та просторі коридори. Так виглядає велике будівництво по-ірпінськи. 1 вересня новозбудований корпус школи №1 урочисто відкрив двері для своїх учнів і гостей.

Школярі:
«Мені подобається ця школа через те, що вона велика і тут великий спортзал, двоповерховий».
«Великі класи, нові гарні парти».
«Вона велика, гарна, і тут гарні й добрі вчителі».

Олександра Бойко, вчителька початкових класів:
«Вона сучасна, дуже гарні приміщення, все є для діток. Вони дуже чекали цього всього».

І хоча будівля вважається новим корпусом закладу, але фактично це ще одна повноцінна школа. Її збудували всього за півтора року за кошти місцевого бюджету. На її зведення і повне облаштування витратили майже 120 мільйонів гривень.

Олександр Маркушин, Ірпінський міський голова:
«Це прекрасна школа. Ми дуже потужно всією нашою командою старалися зробити, щоб вам тут усе подобалося, щоб вам тут було комфортно. Я впевнений, що ця школа – одна з найкращих».

Побачити на власні очі, як за короткий час та лише своїми силами місто може збудувати такий освітній заклад, зі столиці разом із великою делегацією приїхав Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков.

Дмитро Разумков, Голова Верховної Ради України:
«Я сподіваюся, що таких шкіл у державі буде ставати більше. Це один із найменших обсягів фінансів, витрачених на такий обсяг робіт. Будівництво схожих обєктів коштує на порядок більше, іноді на 30 відсотків більше».

Новий корпус школи №1 – це не перший досвід Ірпеня, коли місто самотужки зводить освітні об’єкти.

Володимир Карплюк, голова Інвестиційної ради Ірпеня:
«Нещодавно ми відкривали корпус 17-ї школи на 19 класів, ми відкривали новий поверх 2-ї школи на 12 класів, відкрили Ірпінський ліцей інноваційних технологій на 12 класів. Сьогодні ми з вами відкриваємо фактично величезну школу на 30 класів. І це все ми з вами зробили за чотири роки. Місто Ірпінь – одне з небагатьох міст України, яке за комунальні кошти будує освітні об’єкти».

Завдяки новому корпусу школа №1 може прийняти майже в чотири рази більше дітей, ніж раніше – понад тисячу. І найголовніше – усі вони будуть навчатися в одну зміну. Цьому радіють діти, батьки й особливо освітяни.

Олександра, багатодітна мама:
«Школа вільна, дітям є де ходити, вона яскрава, красива, сучасна. Шикарний буфет, діти з задоволенням будуть їсти. Я б сама спробувала, чесно».

Олена Ілляшенко, директорка Ірпінської СЗОШ №1:
«Ми раді й щасливі, що сьогодні отримали такий дуже цінний подарунок».


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!