В Ірпені відновлюються безкоштовні тренування з самооборони для жінок

Photoeditorsdk Export 2021 10 01t142416.281

З ініціативи депутатки Ірпінської міської ради Віолетти Дворнікової та за підтримки міськради з 6 жовтня в Ірпені знову почне діяти соціальний проєкт «Самооборона для жінок».

Проєкт організовано в партнерстві зі спортклубом «Дзюдока». Заняття відбуватимуся щосереди о 19.30 у приміщенні стадіону «Чемпіон» (вул. Соборна, 183-б) і триватимуть два місяці. Проводитиме їх професійний тренерський склад СК «Дзюдока». Навчання безкоштовне.

Участь у проєкті відкрита для всіх за умови наявності сертифікату про вакцинацію від коронавірусу, однак кількість учасниць обмежена – 20 осіб.

Записатись на курс тренувань можна за номером телефону +380 (99) 5040412.

За словами Віолетти Дворнікової, проєкт буде реалізовано в рамках виконання Програми сімейної безпеки та інклюзії «Свідома громада» на 2021–2025 роки.

«»Самооборона для жінок» – це можливість для кожної жінки підвищити впевненість у собі, отримати вміння захистити себе в конфліктних ситуаціях у соціумі та в сім‘ї, усвідомити себе не представницею слабкої статі, а повноцінною, амбітною та цілеспрямованою особистістю», – зазначила ініціаторка проєкту.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!