Реклама

В Ірпені відзначили найкращих хортингістів України (відео)

Сімнадцятирічний ірпінський хортингіст Михайло Сергієнко став найкращим спортсменом року за результатами національного конкурсу «Сузір’я хортингу». У 2019 році він не пропустив жодного змагання в Україні, переміг на чемпіонатах світу і Європи, став володарем Кубка світу.

Численними спортивними здобутками Михайло завдячує своєму батькові, який водночас є його тренером.

У номінації «Спортсмен року» було названо ще шістьох найкращих хортингістів – із Києва, Київщини та Рівненщини.

«У цьому році спортсмени показали дуже добрий результат на чемпіонаті Європи і світу, оскільки підготовку забезпечували кваліфіковані тренери як в областях, так і в самій збірній України», – зазначив голова відділення Національного олімпійського комітету України в Київській області Ігор Малинський.

Переможців визначали також серед тренерів, суддів, спортивних клубів та організаторів. Ще одним переможцем із Ірпеня – у номінації «Меценат року» – став тренер, президент Ірпінської федерації хортингу Михайло Лакей.

Конкурс «Сузір’я хортингу» відбувся вже вчетверте, але вперше – у статусі всеукраїнського. На фінал до Ірпеня з’їхалися хортингісти з восьми областей України. Урочисте нагородження відбулося в Університеті Державної фіскальної служби. Конкурс організувала Всеукраїнська федерація хортингу, яку очолює директор Ірпінського ліцею №3 Станіслав Федоров.

«Я дуже задоволений, що представники цього виду спорту по всій території України намагаються бути першими. Кращі спортсмени – з одного регіону, кращий тренер – з іншого. Дуже велика географія, і це дуже приємно», – наголосив президент Федерації.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!