В Ірпені виділили матеріальну допомогу 19 мешканцям

photoeditorsdk-export - 2020-05-07T235350.908

Ірпінська міська комісія з питань соцвиплат внутрішньо переміщеним особам, призначення житлових субсидій, надання матеріальної допомоги, допомоги сім’ям із дітьми, одноразової грошової допомоги постраждалим особам та ВПО, в роботі якої брав участь перший заступник мера Олександр Маркушин, виділила матеріальну допомогу 19 жителям Приірпіння. Про це повідомило міське управління праці та соціального захисту населення.

«Прийнято рішення надати матеріальну допомогу особам, які перебувають у скрутному матеріальному становищі, мають низький рівень достатку, незадовільний майновий стан та на лікування: 1 онкохворій особі, 2 особам із ішемічною хворобою серця та гіпертонічною хворобою, 2 особам із інвалідністю, 3 особам поважного віку, яким за 80 років, 10 громадянам, які мають тяжке матеріальне становище й низький рівень достатку, та на поховання 1 особи», — сказано в повідомленні.

Крім того, комісія розглянула 21 заяву на призначення адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам.

Нагадаємо, раніше Олександр Маркушин повідомляв, що Ірпінська міськрада разом із волонтерським штабом Ірпеня проводить акцію «Привітай ветерана», присвячену 75-річчю Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. За словами Маркушина, в рамках програми «Турбота» міська рада виділила кошти на придбання продуктових наборів для ветеранів і дітей війни, які живуть в Ірпені. 


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV та отримуйте якісну інформацію!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!