В Ірпені й Бучі працює онлайн-сервіс замовлень товарів

pizza-courier-online-cheese-c

Для зручності жителів Ірпеня й Бучі та для підтримки підприємців в умовах карантину платформа соціальних проєктів «Be City» створила онлайн-сервіс замовлень товарів.

«Платформа соціальних проєктів “Be City” рекомендує дотримуватися карантину, без потреби не виходити з дому і користуватися ось цим online-сервісом замовлень товарів: bit.ly/becity-delivery», — зазначається в повідомленні розробників сервісу.

Вони запрошують місцевих підприємців приєднуватися до ініціативи: «Якщо ви маєте свій бізнес або знаєте бізнес, який на час карантину працює online із доставкою по Бучі та Ірпеню — будь ласка, приєднуйтесь. Зробити це просто: перейдіть за цим посиланням — bit.ly/delivery_signup, заповніть google-форму, відповівши на декілька питань, і надішліть її нам. Далі ми самостійно внесемо інформацію про послуги до сервісу у відповідний розділ. Розміщення абсолютно безкоштовне».

«Давайте якомога швидше ще більше наповнимо цей сервіс усіма необхідними видами послуг і товарів!» — закликають його організатори.