В Ірпінському регіоні — 2 нові випадки коронавірусної хвороби

thumbnail-tw-20200227113919-7583

В Ірпінському регіоні лабораторно підтвердилися 2 нові випадки коронавірусної хвороби. Про це повідомив на своїй сторінці в соцмережі перший заступник Ірпінського міського голови Олександр Маркушин.

«Сьогодні маємо невтішну новину — отримали ще 2 позитивні результати ПЛР-дослідження жителів населених пунктів Ірпінської міської ради», — зазначив він. Нові випадки COVID-19 виявлено в Ірпені та Коцюбинському.

«Загалом на території Ірпінської міської ради — 6 лабораторно підтверджених підозр (3 — в Ірпені, по 1 — у Ворзелі, Гостомелі й Коцюбинському) і 3 підтверджені підозри — в сусідній Бучі», — підсумував Олександр Маркушин.

За його даними, станом на 4 квітня в Ірпінському регіоні загалом отримано 72 підозри на коронавірус; у 28 випадках установлено негативний результат ПЛР-аналізу, зразки біоматеріалу 38 людей ще досліджуються.

Як повідомив в. о. селищного голови Коцюбинського Сергій Даніш, стан людини, в якої виявили COVID-19, задовільний, госпіталізації вона не потребує. «Дана особа знаходиться на самоізоляції та перебуває під контролем лікарів», — додав очільник селища.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV та отримуйте якісну інформацію!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!