В Ірпені закінчили консервацію частини Центрального будинку культури

319209247 647001803878197 7278023359166626751 N (1)

В Ірпені закінчили консервувати на зиму вхідну частину зруйнованого Центрального будинку культури. Про це повідомила на своїй сторінці у фейсбуці керівниця відділу культури, національностей і релігій Ірпінської міськради Євгенія Антонюк.

«Ми закінчили консервувати частину Центрального будинку культури, яка встояла, хоч і майже уся вигоріла під час невдалої спроби встановити у нас «руський мір» у березні 2022 року», – зазначила вона.

За її словами, «заходи з консервації не були б можливі без Фонду відновлення Ірпеня, Володимира Карплюка та Олександра Маркушина, КП «Управління житлово-комунального господарства «Ірпінь»» та інших служб міста».

«Дякую усім, хто ні на хвилину не зупиняється у пошуку інвестицій для відбудови понівеченого орками Ірпеня. Щодня і щогодини тривають роботи зі збереження чи відновлення інфраструктури міста, житла наших мешканців, об’єктів освіти, медицини, культури. І може інколи комусь здається, що це не так, та повірте – роботи і пошуки коштів та можливостей для їх фінансування тривають цілодобово, і ми усе обов’язково відбудуємо ще краще», – додала Євгенія Антонюк.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!