В Ірпені запрацювала гаряча лінія психологічного супроводу в період епідемії

photoeditorsdk-export - 2020-03-23T155051.875

Ірпінські волонтери організували роботу гарячої лінії психологічного супроводу для допомоги людям, яким важко впоратися зі стресом, викликаним загрозою коронавірусу. Про це повідомив лідер волонтерського руху Антон Головенко.

«Наші волонтери вирішили допомогти людям, яким емоційно тяжко сприймати все, що відбувається. Фахові круті психологи вирішили допомогти справитись із цією бідою. Ви можете зателефонувати на один із номерів гарячої лінії і отримати психологічну допомогу», — написав він на своїй сторінці в соцмережі.

За словами Головенка, «вже фіксується багато звернень із панічними атаками і т. ін.».

«Проблема є! І її потрібно теж вирішувати. Тож звертайтеся. Ніхто не повинен залишитись один на один з проблемою!» — наголосив він.

Щоб отримати психологічну допомогу, можна телефонувати щодня з 13.00 до 15.00 (тел. (097) 2795163, психолог Анна) та з 15.00 до 17.00 (тел. (095) 5617092, психолог Неля) або писати на вайбер.

Нагадаємо, українські оператори мобільного зв’язку «Київстар», «Lifecell» і «Vodafone» звільнили абонентів від оплати за дзвінки на номери гарячих ліній і контакт-центрів державних установ та за користування сайтами, де можна отримати інформацію, пов’язану з COVID-19. 


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV та отримуйте якісну інформацію!