В Ірпені запрацював відновлений дитсадок «Казка» (відео)

Максим, вихованець ірпінського дитсадка «Казка»:

«Ірпінь, герою, рідний край!
Тут топчу я стежечку з краю в край».

У дитсадочку «Казка» в Ірпені знову лунають дитячі голоси. Це перший день занять після звільнення Ірпеня. Він став справжнім святом і для вихованців садочка, і для його працівників.

Наталія Степанчук, т. в. о. завідувачки дитсадка «Казка»:

«Приємно відчувати, що ми відновили наш заклад для наших діточок, яких ми дуже-дуже сильно чекали. Бачити те, що було, і те, що зараз – це дві різні сторони».

У березні над цим садочком, як і над багатьма іншими освітніми закладами Ірпеня, нещадно познущалися окупанти.

Олег Білорус, начальник управління освіти і науки ІМР:

«На 70% була зруйнована покрівля, на 90% були пошкоджені вікна, обидві вхідні групи, вхідні двері, пошкоджена несуча стіна у групі. Тому було потрібне відновлення».

Сьогодні вже ніщо не нагадує про ті рани, які нанесли росіяни цьому закладу. «Казка» повністю відновлена. Повернути її до життя вдалося завдяки тому, що на прохання міста про допомогу відгукнулися меценати і благодійники. А тому на свято запросили тих, кому садочок завдячує своїм другим днем народження.

Олександр Маркушин, Ірпінський міський голова:

«Сьогодні в мене свято, що почав працювати заново наш садочок «Казка», що дітки вже в садочку. І, звичайно, я хочу сьогодні подякувати всім: нашій управлінській команді, подякувати вам, вихователям, за ту роботу, яку зараз ви провели, і хочу подякувати підрядникам. Бо без них і без наших меценатів не було б можливості відбудувати».

Міський голова Олександр Маркушин вручив подяку представнику німецького благодійного фонду «Майбутнє для дітей» Олексію Марченку. Саме завдяки фінансовій підтримці цього фонду й розпочалася відбудова приміщення.

Олексій Марченко, представник німецького благодійного фонду «Майбутнє для дітей»:

«Ми відновили покрівлю, замінили вікна, склопакети, зробили ремонт вхідної групи з обох сторін. Також зробили внутрішній ремонт у спальні. Ну й дрібниці – десь там, де прилетіло, дрібний косметичний ремонт».

Зараз вихованці садочка мають змогу перебувати тут протягом дня у повній безпеці. Облаштувати затишне укриття для діток допомогла компанія «Waikiki». За безпечний простір у садочку «Казка» Олександр Маркушин подякував особисто генеральному директору компанії Олексію Гришку.

Олексій Гришко, генеральний директор компанії «LC Waikiki Україна»:

«Поки наші військові захищають нас на фронті, наша справа – підтримувати одне одного. І це мінімум, який ми можемо зробити для того, щоб дітки повернулися до більш-менш нормального спокійного життя, могли спілкуватися. Дуже важливо, щоб у дітей було дитинство».

Олександр Маркушин повідомив також, що зовсім скоро в цьому, а також в інших комунальних садочках Ірпеня завжди буде світло й тепло, незважаючи на відключення електромереж.

Олександр Маркушин:

«Ми плануємо до 20 грудня повністю по місту в котельнях, які обслуговує «Теплоенергопостач», установити дизель-генератори. І якщо не буде світла, то будуть запускатися дизель-генератори, і буде й тепло, і світло у вас у садочку».

За відновлення дитячого садочка й турботу про дітей від імені усіх мам подякувала депутатка Ірпінської міськради Антоніна Довганич.

Антоніна Довганич:

«Я щиро дякую від імені усіх мам, усіх тат. Це інвестиції в дітей, це інвестиції в наше майбутнє».


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!