Реклама

В Ірпені запустили чат-бот, який інформує про стан залізничного переїзду

Photo 2019 09 02 17 17 57

В Ірпені на базі месенджера Telegram запустили чат-бот, який відслідковує рух поїздів на ірпінському залізничному переїзді та сповіщає про його закриття. Спеціальне програмне забезпечення розробив засновник проекту «Rail-X» Ігор Карась. Запуск Telegram-каналу відбувся у співпраці з соціальною платформою «Be City» від компанії «Strakhovskyi Group». Співорганізатор – команда «Нові обличчя». Технічну підтримку забезпечив інтернет-провайдер «Домінет». Про це йдеться в повідомленні на фейсбук-сторінці лідера «Нових облич» Володимира Карплюка. 

Унікальний  Telegram-канал дає можливість водіям планувати  маршрути своїх поїздок так, щоб не затримуватись на закритому переїзді. Як пояснив розробник програми, система, яка зберігає час і нерви водіїв, працює за наступним принципом: спеціально навчена нейронна мережа через відеокамеру слідкує за перепонами на переїзді. Як тільки положення перепон змінилося, у Telegram-канал надходить сповіщення. Історія зберігається, і на її основі  унікальний алгоритм будує передбачення як для поточного статусу перепон, так і на цілу годину вперед.

Також ця унікальна розробка має функцію персонального відслідковування статусу переїзду за вимогою. Як тільки водій під’їжджає до перетину дороги з коліями, він може дати чат-боту команду і отримати сповіщення про стан переїзду.

Такі Telegram-канали з чат-ботами вже працюють і набирають дедалі більше популярності у Бучі, Вишневому, Тарасівці та Боярці.

Зараз на ірпінському залізничному переїзді проводиться бета-тестування системи. Після його закінчення Telegram-канал буде в загальному користуванні.

Щоб скористатися цією корисною системою, потрібно долучитися до Telegram-каналу за посиланням t.me/CrossIrpin.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама