В Ірпінь приїхали 120 архітекторів і проєктантів із усієї України

photoeditorsdk-export (4)

На запрошення Інвестиційної ради Ірпеня та Ірпінського міського голови Олександра Маркушина в місто прибули близько 120 архітекторів і проєктантів із усієї України, які бажають долучитися до відбудови Ірпеня. Про це повідомив голова Інвестиційної ради Володимир Карплюк.

«Сьогодні вони оглянуть весь Ірпінь, оцінять рівень руйнувань, а далі працюватимуть над плануванням нової стратегії розвитку міста та можливостями відбудови знищеної інфраструктури. Дякую кожному, хто відгукнувся на наше запрошення і допомогає нам відновлювати Ірпінь!» – зазначив Карплюк на своїй сторінці у фейсбуці.

Разом із фахівцями будівельної галузі в Ірпінь приїхали голова Київської обласної військової адміністрації Олександр Павлюк і керівник гуманітарного штабу ОВА Олексій Кулеба.

Нагадаємо, 30 квітня на платформі «Irpin reconstruction summit» відбулася онлайн-зустріч робочої групи з відбудови Ірпеня, в якій узяли участь досвідчені урбаністи, інженери, кошторисники, представники будівельних компаній і проєктувальних агентств, компаній, які впроваджують енергоефективні, енергоощадні та інклюзивні технології, а також активні мешканці міста, які хочуть допомогти якомога швидше відбудувати Ірпінь.

Олександр Маркушин і Володимир Карплюк закликали приєднатися до цієї робочої групи фахівців із Європи та Америки.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що працює в Ірпені? (медзаклади, магазини, послуги тощо)

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!