В Ірпінській бібліотеці відбулися урочистості з нагоди 150-річчя від дня народження Лесі Українки (відео)

25 лютого в Ірпінській бібліотеці урочисто відзначили 150-річчя від дня народження видатної поетеси Лесі Українки.

Олена Циганенко, директорка бібліотеки:
«30-літня боротьба з хворобою її не зломила. Вона залишила нам свій духовний спадок, свої шедеври – як зразок, як треба жити в цьому світі, на що дається нам життя».

Атмосфера свята вирізнялася теплою, душевною енергетикою. Особливий настрій задавало емоційне декламування поезії та живе звучання музичних інструментів. У святковій програмі взяли участь школярі та культурні діячі міста. Приїхали й гості з Київщини. Усі охоче ділилися своїми враженнями від заходу.

Добромисл, киянин:
«Чесно кажучи, я очікував побачити щось на зразок певного лекторію, можливо, історичного екскурсу до такої чудової дати. Але діти створили з цієї події просто якусь казкову річ!»

Також із нагоди ювілею Лесі Українки пройшов конкурс декламаторів і художників «Я вічно буду жити». Участь у ньому взяли ірпінські школярі. Більшість дітей надсилали свої роботи онлайн. Підведення підсумків конкурсу та нагородження переможців відбудеться за тиждень.

Євгенія Антонюк, начальниця відділу культури, національностей і релігій Ірпінської міськради:
«Свій мистецький проєкт «Я вічно буду жити» ми вирішили зробити окремо, і всі дітки, які онлайн декламували вірші, зможуть їх так само продекламувати в бібліотеці. Ми всіх запрошуємо, вже в наступну п’ятницю відбудеться ще один літературно-мистецький захід, присвячений життю і творчості Лесі Українки».


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!