В Ірпінській лікарні буде своя патогістологічна лабораторія (відео)

В Ірпінській центральній лікарні оновлюють патологоанатомічне відділення. Зараз триває капітальний ремонт внутрішніх приміщень. Тут замінять геть усе, із старого залишаться хіба що фундамент і стіни.

Антон Довгопол, директор Ірпінської центральної міської лікарні:
«Воно було не в тому стані, в якому повинно бути в закладі у 21-му столітті. Тому ми вирішили зробити капітальний ремонт, плюс ми плануємо зробити на базі цього відділення патогістологічну лабораторію».

Раніше у відділенні могли робити лише найелементарніші дослідження, складніші відправляли до Києва. В оновленому приміщенні можливості будуть значно ширшими.   

Антон Довгопол:
«Ми вже закупили обладнання, закупили нові мікроскопи, нові мікротоми, що дає змогу проводити гістологічне дослідження біопсійного матеріалу».

У відділенні створять усі необхідні умови для повноцінної послуги. Тут прокладуть якісні інженерно-технічні мережі, потужну вентиляцію, обладнають дві сучасні холодильні камери з окремими в’їздами, зроблять сучасні кімнати видачі й кімнати для персоналу. Усі внутрішні роботи планують завершити вже через три тижні. Згодом будуть відновлювати і фасад приміщення.

Антон Довгопол:
«У нас зараз розробляється основний проєкт із заміни покрівлі, утеплення фасаду і відмостки на основний лікувальний корпус, і в процесі буде робитися проєкт, звичайно ж, і на патанатомічне відділення».

А поки триватимуть ремонтні роботи, про патологоанатомічні послуги домовилися з Вишгородською центральною районною лікарнею.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!