Реклама

В Ірпінській поліклініці приймає учень відомого британського нейрохірурга

В Ірпінській поліклініці приймає учень відомого британського нейрохірурга

В Ірпінській міській поліклініці на Київщині приймає новий нейрохірург В’ячеслав Гура, інформує сайт координаційного центру медзакладу.

Повідомляється, що лікар закінчив Національний медичний університет ім. О. О. Богомольця та проходив інтернатуру за спеціалізацією «нейрохірург» у Національній медичній академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика. Зазначається також, що В’ячеслав Гура є учнем відомого британського нейрохірурга Генрі Марша.

Генрі Томас Марш є головним героєм документальних фільмів BBC «Ваше життя — в їхніх руках» (2004) та «Англійський хірург» (2007). Він – автор бестселерів «Історії про життя, смерть і нейрохірургію» та «Ні сонце, ані смерть. Зі щоденника нейрохірурга», які у 2015 і 2017 роках вийшли в українському перекладі.

З 1992 року Марш співпрацює з нейрохірургами пострадянських країн, головним чином – з українськими. Першим провів в Україні операцію з невралгії трійчастого нерва. Неодноразово надавав безоплатні консультації у нейрохірургічному відділені Дитячої клінічної лікарні у Львові, виступав із лекціями в українських вишах.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!