В ірпінській поліції буде новий керівник

В ірпінській поліції буде новий керівник

У відділі №2 Бучанського районного управління поліції (колишній Ірпінський відділ) незабаром з’явиться новий керівник. Валерій Євтушенко, який очолював підрозділ до вчорашнього дня, тепер керуватиме поліцією Василькова. Про це ITV стало відомо з джерел у правоохоронних органах.

Полковник Валерій Євтушенко обіймав посаду начальника ірпінської поліції рівно рік – він був представлений колективу 11 лютого 2020 р. До того очолював Києво-Святошинський райвідділ.

Після реформування адміністративно-територіального устрою Київщини Ірпінський відділ поліції з новою назвою увійшов до складу новоствореного Бучанського райуправління Головного управління Національної поліції в Київській області. Відтепер відділ відповідає за забезпечення правопорядку на території двох ОТГ – Ірпінської та Гостомельської.  


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини (Ірпінь, Буча, Гостомель, Бородянка)!

НОВИНИ

Учениці Ірпінського академічного ліцею НУБіП представлятимуть Бучанський район на обласному етапі змагань «Пліч-о-пліч»

Сьогодні, 17:57

Детальніше
У Бородянці відбувся конкурс читців Шевченківських творів

Сьогодні, 17:22

Детальніше
Сергій Канюра: Відновлення житла залишається одним із ключових завдань для нашої громади

Сьогодні, 16:44

Детальніше
Молодіжний парламент Бородянки звернувся до КОВА з приводу аварійного стану об’їзної дороги

Сьогодні, 16:10

Детальніше
Затримано наркоділка: зловмисникові повідомлено про підозру

Сьогодні, 15:28

Детальніше
Бучанські боксери здобули медалі на міжнародному турнірі в Польщі

Сьогодні, 15:11

Детальніше
Бучанська громада передала допомогу для 16 бойових бригад на 12 млн грн

Сьогодні, 14:14

Детальніше
Бородянська громада попрощається із загиблим Захисником Олександром Клименком

Сьогодні, 14:13

Детальніше
В Ірпені відкрили меморіальну дошку Захиснику України Владиславу Горбатенку

Сьогодні, 13:29

Детальніше
На Київщині рятувальники витягли собаку з крижаної пастки 

Сьогодні, 12:15

Детальніше
Стронгвумен з Ірпеня Ольга Лящук — триразова володарка титулу найсильнішої жінки планети

Сьогодні, 10:57

Детальніше
Всі новини