Реклама

В Ірпінській ЗОШ №12 завершили реконструкцію спортзали (відео)

В Ірпінській ЗОШ №12 завершили реконструкцію спортивної зали. Ремонтні роботи тут тривали з початку цього року. І хоча підряднику з працівниками довелося пройти крізь вогонь, воду і мідні труби, це того вартувало. У результаті вийшла одна з найкращих і найсучасніших спортзал Ірпеня.

Олександр Маркушин, перший заступник Ірпінського міського голови:
«Переробили всі комунікації: вода, каналізація, опалення нове зробили; ну й узагалі повністю оновили. Є зауваження, як змонтували захисну сітку за воротами — її треба переробити, і є такі невеличкі (недоліки): десь недофарбовано трошечки, щось недороблено, але я впевнений, що підрядник за тиждень це все виконає».

Окрім заміни всіх комунікацій, тут зробили нову підлогу, стіни та стелю. Особливу увагу приділили освітленню, з яким тут завжди були проблеми. Адже ремонт у спортзалі не робився 25 років із моменту відкриття школи.

Олександр Пащинський, депутат Ірпінської міської ради:
«Тому треба було не локально вирішувати питання, а в цілому, загалом усе змінювати — від освітлення, від підлоги до стелі. Система витяжок зроблена. Я думаю, що для всіх діток буде дуже гарною новиною після канікул тут займатись».

У новій спортзалі дітей чекають оновлені ворота, баскетбольні корзини та волейбольні сітки. А також новий спортивний інвентар.

Валентина Антоненко, директор Ірпінської ЗОШ №12 ім. З. Алієвої:
«Зараз, коли я дивлюсь на цю спортивну залу, мені здається, що я знаходжусь у якійсь казці. Я дуже вдячна особисто, і всі дітки нашої школи (їх 2300), весь педагогічний і батьківський колективи».

Володимир Паламарчук, учитель фізкультури Ірпінської ЗОШ №12 ім. З. Алієвої:
«Я працюю в цій школі вже 25 років — від заснування школи. Те, що було досі, як був зроблений спортивний зал, і як у даний момент — звичайно, земля і небо».

Нагадаємо, що загалом за останні роки в кожній школі Ірпеня було побудовано сучасні багатофункціональні спортивні майданчики та реконструйовано чотири спортивні зали. 


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!