В Ірпінському регіоні відкрилися бібліотеки

photoeditorsdk-export - 2020-05-26T180420.953

Сьогодні в Ірпінському регіоні почали працювати бібліотеки. Про це повідомила начальниця відділу культури, національностей і релігій Ірпінської міськради Євгенія Антонюк.

«Сьогодні, відповідно до рішення місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, розпочали свою роботу публічні бібліотеки регіону. Бібліотеки працюють з обмеженим у часі прийомом відвідувачів з 10 до 14 год., за чіткою, спеціально розробленою інструкцією, яка, крім інших протиепідеміологічних заходів, передбачає 14-денний карантин для книг, які щодня повертаються відвідувачами», — зазначається в повідомленні.

У наказі, підписаному очільницею відділу культури, йдеться про використання працівниками бібліотек медичних масок і рукавичок, закриття для відвідувачів доступу до читальних залів та інтернет-центрів, надання онлайн-послуг із інформаційного обслуговування читачів.

Євгенія Антонюк розповіла, що в перший день роботи до п’яти бібліотек регіону звернулося 105 відвідувачів, яким було видано 373 книги.

«Приємно, що українці читають! Чекаємо вас у наших бібліотеках!» — додала вона.

Нагадаємо, сьогодні в Ірпінському регіоні відновилися пасажирські перевезення. Також відкриваються дитячі спортивні секції, в яких відбуватиметься підготовка до всеукраїнських і міжнародних змагань. Дитсадки поки що працювати не будуть.


Підписуйтеся на новий Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!