В Ірпінській міськраді запрацювала оновлена земельна комісія (відео)

Земельні питання в Ірпінській міській раді відтепер обіцяють розглядати швидше завдяки перезавантаженню профільної депутатської комісії. Тепер там новий голова – представник фракції партії «Нові Обличчя» Петро Король. А ще два нові учасники: Антон Головенко від «Нових Облич» та Ярослав Куц від «Європейської Солідарності».

Раніше комісії закидали затягування розгляду питань. Тепер, кажуть, для цього не буде причин.

Олександр Маркушин, Ірпінський міський голова:
«
Комісія повинна працювати ефективно, швидко і для людей. Не можуть питання на пів року, на рік відкладатися. Або є 10 питань, і комісія не може пройти цих 10 питань за все засідання, за дві години. Я впевнений: зараз ми підібрали той склад, який попрацює на громаду, і буде в нас ефективний результат».  

Петро Король, депутат ІМР, голова комісії з питань земельних відносин, лісових угідь та природоохоронних питань:
«Людей багато зверталося, і їхні питання не розглянуті з тієї причини, що або не збиралася комісія, або не було взаєморозуміння. На сьогоднішній день для мене важливо, щоби ми співпрацювали, і в нас була одна конкретна думка».

Перше засідання оновленого складу – і одразу понад пів сотні розглянутих земельних питань. Обговорювали швидко, голосували практично одноголосно.

Петро Король:
«Питання №23. Хто за? Проти? Утримались?»

Жителька міста:
«Вирішилось? Дуже вам дякую!»  

Ярослав Куц, депутат ІМР, заступник голови комісії з питань земельних відносин, лісових угідь та природоохоронних питань:
«Достатньо оперативно і приймали рішення одноголосно, навіть у тому випадку, якщо потрібно відмовити – якщо бачимо об’єктивно, що є якісь несуразні речі, коли, наприклад, люди з Києва пишуть заяви «дайте нам якісь класні землі тут, в Ірпені», або якщо документи просто недопрацьовані, або скандал із сусідами і т. д. Тобто це була вже діалогова робота, коли депутати поринають повністю в ці питання і знаходять консенсус тут, на комісії, щоби потім не витрачати час у сесійній залі».

Засідання депутатської земельної комісії відбувається в Ірпінській міськраді щовівторка о 10-й ранку. Раз у два – три тижні члени комісії виїжджають на місця. Новий голова запевняє, що робитиме все, аби темп, заданий на першій робочій зустрічі оновленого складу, не збавлявся, засідання відбувалися регулярно і, головне, результативно.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини! 

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!