В Ірпінській школі №2 провели бізнес-гру «Життєвий капітал»

244713476_4902898029729088_3481908305259912515_n

22 школярі взяли участь у бізнес-грі «Життєвий капітал», яка протягом двох днів проводилася в Ірпінській спеціалізованій школі з поглибленим вивченням економіки та права №2. Про це повідомила організаторка гри, вчителька англійської мови Світлана Меркулова.

«Час не втрачено, якщо навчився чогось нового. Учні Ірпінської СЗОШ №2 та гості з інших закладів освіти Ірпеня зробили вдалу інвестицію власного часу та здобули безліч корисних навичок на грі “Життєвий капітал”, що проводилася Олександрою Чернишовою – бізнес-тренером, топ-менеджером банківської системи, засновником школи бізнесу “Fun Business”, фінансовим коучем. Завершено серію ігор. Тепер в Ірпені є 22 майбутніх мільйонери», – розповіла вчителька на своїй сторінці у фейсбуці.

У грі, спрямованих на підвищення рівня фінансової грамотності, брали участь підлітки, яким більше 13 років. Вони, зокрема, отримати навички управління особистими фінансами й фінансами родини, дізналися про методики примноження капіталу, поглибили знання щодо планування й залучення додаткових ресурсів до бюджету, покращили свої комунікативні здібності.

Нагадаємо, Світлана Меркулова третій рік поспіль входить у ТОП-50 найкращих педагогів країни за результатами конкурсу вчителів «Global Teacher Prize Ukraine 2021». Вона започаткувала в Ірпені унікальний проєкт виборів для дітей, який потрапив до числа найкращих проєктів Ради Європи, і створила команду дипломатів Моделей ООН, результати якої презентувала в Осло, Флоренції та Берліні. 


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!