В ірпінському музеї відкрилися виставки на зимову й різдвяно-новорічну тематику

316279342 630953075483070 6987043395501708815 N (1)

В Ірпінському історико-краєзнавчому музеї відкрилися дві експозиції на зимову та різдвяно-новорічну тематику: виставка живопису «Ірпінська зима» та виставка ялинкових іграшок «З Різдвом Христовим! З Новим роком!». Про це повідомляється на сторінці закладу у фейсбуці.

«Спогад про новорічні іграшки дитинства нині старшого покоління. Проте є й сучасні сюжети: різдвяна композиція, Пер Ноель (Батько-Різдво, різдвяний персонаж у Франції і франкомовних країнах. Виготовила заслужена майстриня народної творчості України Тетяна Федорова, коли була з виставкою своїх ляльок у Франції) і новорічний вінок заслуженої майстрині народної творчості України Ірини Мезері», – розповіли в музеї про виставку «З Різдвом Христовим! З Новим роком!».

На виставці «Ірпінська зима» представлені роботи художників Федора Колесніченка, Олександра Ольхова, Тетяна Красної, Олександра Скубака, Валентина Негреска, Тетяни Пащенко і Нікіти Дмитренка.

«Ми поспішаємо, заклопотані справами, і не завжди помічаємо оточуючу красу. А художник вміє побачити цю красу і зупинити мить прекрасного. Експонується краєвид засніженої річки Ірпінь роботи Федора Колесніченка (він лише трошки не дожив до присвоєння йому звання заслуженого художника України і півроку не дожив до свого 90-річчя). Федір Захарович особливо славився зимовими пейзажами. Решта картин – роботи учасників пленеру «Намальований Ірпінь»», – зазначив директор музею Анатолій Зборовський.

«Завітайте до музею. Зафіксована митцями краса зимового Ірпеня – це як бальзам на душу. Особливо в час війни», – додав він.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!