В ірпінському парку проведуть інтелектуально-розважальну гру «Europe Quiz Irpin»

photoeditorsdk-export - 2021-05-12T102557.162

14 травня з нагоди Дня Європи в Ірпені буде проведена інтелектуально-розважальна гра «Europe Quiz Irpin». Про це повідомив на своїй сторінці в соцмережі міський голова Олександр Маркушин.

Змагання ерудитів у форматі турнірів «Що? Де? Коли?» відбудеться під відкритим небом – у парку Незнайка. Питання будуть стосуватися Європи, ЄС та європейських країн. Участь у грі може взяти кожен охочий віком від 15 років. Для цього потрібно створити команду, в якій може бути до шести учасників, та зареєструватися.

«Дуже рекомендую взяти участь, адже призовий фонд становить 10000 гривень! 6000 грн отримає команда-переможець, 3000 та 1000 – за друге та третє місця. Дякую товариству “Відважних” за таку підтримку інтелектуальних ігор! Запрошую долучатися школярів, вчителів, колективи комунальних служб, місцевих приватних підприємств та депутатський корпус! Впевнений, буде цікаво!» – зазначив мер.

Нагадаємо, у квітні в Ірпінському ліцеї інноваційних технологій за підтримки товариства «Відважних» була проведена інтелектуально-розважальна гра «Spring Quiz Irpin», у якій узяли участь 24 команди з Київської та Житомирської областей.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!