В ірпінському парку «Центральний» святкуватимуть День матері

photoeditorsdk-export-2019-10-10T111400.347

У неділю, 9 травня, в ірпінському парку «Центральний» відбудеться святкування Дня матері, в рамках якого буде оголошений конкурс на створення скульптури «Сила маминих обіймів». Про це повідомив на своїй сторінці у фейсбуці міський голова Олександр Маркушин.  

«Цієї неділі відриваємо сезон міських заходів під відкритим небом в Ірпені. Символічно, що починаємо з найтеплішого свята – Дня матері. Розважальна програма відбудеться у парку «Центральний». У рамках свята ми презентуємо конкурс на створення скульптури «Сила маминих обіймів», яка буде встановлена в Ірпені у 2022 році. Тому запрошую не лише родини, але й митців, які мають цікаві ідеї та готові їх втілити у нашому місті», – зазначив мер.

Також під час святкування передбачені розваги з аніматорами, проводитимуться різноманітні майстер-класи та арт-терапія, працюватиме тематична фотозона, а охочі зможуть поспілкуватися з дитячим психологом.

Нагадаємо, громадська організація «Асоціація жінок України “Дія”. Приірпіння» закликала жителів краю в День матері взяти участь у міжнародному онлайн-флешмобі «Моя мама найкраща», який, за задумом, має потрапити в Книгу рекордів України.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!