В Ірпінському центрі первинної меддопомоги призначили двох нових керівників

photoeditorsdk-export (3)

Медичним директором Ірпінського міського центру первинної медико-санітарної допомоги призначено Ігоря Паюка, а заступником директора закладу зі зв’язків із громадськістю став депутат міськради Антон Головенко. Про це повідомив у фейсбуці керівник центру Андрій Левківський.

Він відзначив, що Ігор Паюк – кваліфікований лікар та досвідчений управлінець, який тривалий час працював у медзакладі на різних посадах – від сімейного лікаря до завідувача амбулаторії. Антон Головенко тривалий час допомагав центру на громадських засадах та лобіював його інтереси в органах влади різних рівнів.

«Під час воєнних дій у нашій громаді Антон та Ігор залишалися з нами в Ірпені. Ігор займався медичними питаннями, консультував пацієнтів, рятував поранених, займався медичною евакуацією, брав на себе медичні організаційні питання. Антон – людина військова, яка пройшла АТО – з перших днів війни взяв на себе відповідальність та підставив плече нашому колективу, з нуля організував процес евакуації військових та цивільних. Ми, лікарі, готові були рятувати життя і надавати допомогу, але ми мало що знали про роботу в умовах бойових дій. Тому підтримка Антона була вкрай важливою для нас усіх. Головенко перший виїхав за пораненими і на власному прикладі вибудував алгоритм евакуації. Проводив навчання та інструктаж для колег, щоб врятувати життя нашого медперсоналу. Його впевненість у діях давала свій результат, він проявив себе як справжній лідер, брав на себе найнебезпечніше», – розповів директор центру.

«У зв’язку з цим я прийняв рішення запропонувати Антону та Ігорю керівні посади у нашому закладі. Дякую хлопцям за те, що погодилися взяти на себе відповідальність і надалі працювати на розвиток нашої медицини та нашої громади», – зазначив Андрій Левківський.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що працює в Ірпені? (медзаклади, магазини, послуги тощо)