В Ірпінських парках висадили дерева пам’яті на честь полеглих героїв та загиблих цивільних (відео)
19 May 17:11, 2026
У парках Ірпеня мешканці громади висадили дерева пам’яті. Молоді саджанці висадили в честь полеглих захисників України та загиблих цивільних.
Наталія Василенко, представниця ГО «Український екологічний клуб «Зелена хвиля»:
«Ми розпочали висаджувати дерева пам’яті минулої осені, продовжили весною. Плануємо продовжити і наступною осінню. Це має дві мети: насамперед – вшанування пам’яті, а також зробити наше місто зеленим, поєднавши дві такі важливі місії».
До акції долучилися рідні загиблих воїнів, волонтери та небайдужі мешканці міста
Ірина, дружина полеглого воїна Василя Коробейка:
«Це пам’ять про наших чоловіків, синів. Буде дітям куди приходити – до деревця».
Ніна, мати полеглого воїна Максима Герасименка:
«Будемо приходити доглядати. У нього є синочок. Це –
невісточка. Ми усі разом завжди. Горе нас об’єднало».
Молода горобина, клени та липи зазеленіли у сквері біля відділу поліції, у парках: Письменників, «Центральний» та «Покровський».
Софія, онука полеглого героя Дмитра Крупицького:
«Я це дерево посадила в честь діда Діми. Він воював і загинув».
Інна, дружина полеглого воїна Богдана Ганжі:
«Це дерево в честь мого чоловіка. Загинув у напрямку Торецька. Ця липа таке світле дерево, як світлий і добрий був мій чоловік. І нехай воно росте і стає сильнішим, як і він був»
Садженці дерев закупили за кошти американського фонду «Arbor day foundatio»

