Реклама

В історії з неякісними новорічними подарунками в Ірпені поставили крапку (відео)

Сьогодні, в День святого Василя, комунальні дитсадки Ірпеня на Київщині отримали нові солодкі подарунки. Солодощі, які роздавали дітям до Нового року, виявилися неналежної якості. Тому постачальника зобов’язали повернути за них кошти.

«Історію з новорічними подарунками ми довели до логічного завершення. Було розпорядження в. о. міського голови, комісія опрацювала це питання, провела відповідне розслідування, подивилася сертифікати й подарункові набори. Незважаючи на всі сертифікати якості і всі документи, візуально було видно, що цукерки не відповідають якісним вимогам. Тому ми звернулися до постачальника з вимогою повернути кошти за неякісну продукцію – і вони повернуті на сьогоднішній день у повному обсязі. Ми вже закупили за ці кошти нові подарунки, які сьогодні будуть роздані дітям», – розповів в. о. Ірпінського міського голови Андрій Літвинов.

Замовником подарунків є управління освіти міської ради, але постачальник доставляє їх одразу в садочки. Тому, щоби надалі уникнути прикрих ситуацій, керівникам закладів доручено перевіряти якість наборів перед тим, як роздавати їх дітям.

«Тепер кожну партію подарунків будуть вибірково перевіряти», – запевнив Андрій Літвинов.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!