В освітніх закладах Ірпеня встановили 38 «тривожних кнопок»

123651509_1256647808037773_5481234798060798324_o

У всіх школах, ліцеях, дитсадках Ірпеня (Київщина), в Центрі позашкільної освіти, в дитячо-юнацькій спортивній школі та в Ірпінському економічному коледжі працюють стаціонарні й мобільні пристрої для екстреного виклику групи швидкого реагування «Муніципальної варти». Усього в освітніх закладах — 38 таких «тривожних кнопок». Про це повідомляється на сторінці «Мунварти» в соцмережі.

Зокрема, в закладах середньої освіти й у коледжі встановлено 18 пристроїв екстреного виклику, в дошкільних установах — 16, у закладах позашкільної освіти — 4.

«Стаціонарні кнопки тривожного виклику знаходяться у відкритому доступі в приміщеннях закладів, також у персоналу є зручна переносна кнопка-брелок, яка повсякчас під рукою. Скористатися ними можна у разі проникнення в приміщення сторонніх агресивних людей, виникнення ситуації, яка може загрожувати здоров’ю та спокою учнів і вчителів, при спробах крадіжки матеріальних цінностей, псування комунального майна та в інших надзвичайних ситуаціях, вказаних на інформаційних табличках під кнопкою. Протягом 5—10 хв. на місце виклику прибуде екіпаж групи реагування», – розповіли в «Муніципальній варті».

У повідомленні зазначається, що «тривожні кнопки» були встановлені в рамках міської програми «Безпечне місто Ірпінь» «задля посилення режиму безпеки в освітніх закладах, адже всі батьки хочуть бути впевненими в тому, що поки їхня дитина знаходиться в навчальному закладі — вона у повній безпеці».

Нагадаємо, пристрої екстреного зв’язку з «Мунвартою» встановлені також у медичних закладах Ірпеня та в управлінні праці й соціального захисту населення. Крім того, 6 терміналів тривожного виклику розташовані в рекреаційних зонах міста.

Як повідомлялося, в жовтні ц. р. співробітники «Муніципальної варти» провели в Ірпені 152 патрулювання, прийняли й опрацювали 748 звернень містян, попередили або зупинили 3284 правопорушення.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

НОВИНИ

Валерій Харчишин, Олександр Пономарьов і Коля Сєрга стали медіаамбасадорами Фонду відновлення Ірпеня

Сьогодні, 18:26

Детальніше
Більш ніж у 30 будинках в Ірпені вже замінили пошкоджені вікна й двері, ще в 50 зроблять це до кінця місяця, – Маркушин (відео)

Сьогодні, 17:16

Детальніше
Для мешканців санаторію «Дубки» й «Залізного містечка» в Ірпені організовують спортивні тренування  

Сьогодні, 14:39

Детальніше
Абоненти Ірпіньводоканалу заборгували підприємству понад 35 млн грн

Сьогодні, 12:47

Детальніше
Україна отримає додаткове фінансування для впровадження заходів із енергоефективності

Сьогодні, 12:07

Детальніше
Українські військові обстрілюють ворога снарядами з написом «За Ірпінь» (відео)

Сьогодні, 11:09

Детальніше
«World Central Kitchen» готуватиме їжу для мешканців модульного містечка в Ірпені

Сьогодні, 09:48

Детальніше
Володимир Карплюк очолив представництво Конфедерації будівельників України в Київській області

10 сер 20:34

Детальніше
Всі новини