В Україні за добу — новий антирекорд захворюваності на COVID-19. Розгортають лікарні другої хвилі

photoeditorsdk-export (33)

За добу в Україні зафіксовано 940 випадків коронавірусної хвороби — це новий антирекорд. Госпіталізовано 217 осіб. Померло 16 хворих, одужало 453. Було проведено 23721 тестування, зокрема 13199 — методом ПЛР і 10592 — методом ІФА. Такі дані повідомив сьогодні на брифінгу міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

За його словами, за попередню добу було протестовано на коронавірус 958 осіб, які захворіли на пневмонію. «Таких цифр у нас ще не було. Це говорить про те, що кількість людей із пневмонією різко зростає. І це все — результат у тому числі нашої легковажності», — сказав очільник МОЗ.

Він також наголосив, що в Україні збільшується кількість госпіталізованих пацієнтів та зауважив, що йдеться про людей, які мають тяжкий перебіг хвороби.

«Ми вже працюємо над розгортанням другої хвилі наших лікарень, які будуть надавати допомогу хворим на COVID-19. Тобто ми вже усвідомлюємо, що по деяких областях нам треба розгортати другу хвилю», — підкреслив Степанов.

Як зазначив на брифінгу заступник міністра, головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко, у лікарні другої хвилі вже госпіталізовано 243 пацієнти.

Загалом від початку епідемії коронавірусу в Україні захворіло 39014 осіб, 1051 людина померла, 17409 — видужали.

Київ знову посів третю позицію в добовому антирейтингу захворюваності — виявлено 99 нових випадків COVID-19 (одужало 25 киян).

За даними Центру громадського здоров’я України, в Київській області за добу коронавірусну хворобу діагностували у 47 жителів (загалом — у 2332), зафіксовано 6 одужань (усього — 1147).

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!