В Університеті ДФС «погасили» умовну пожежу (відео)

IMG_9186

В Університеті державної фіскальної служби України, що в Ірпені на Київщині, провели пожежні навчання. Про це повідомляє сайт вишу.  

Навчання розпочалися з увімкнення в корпусах університету голосового сповіщення про пожежу й евакуацію людей. Студенти в супроводі викладачів організовано залишили приміщення через головні й запасні виходи.

На місце події прибули бійці 2-го Державного пожежно-рятувального загону Головного управління Держслужби з надзвичайних ситуацій у Київській області. Було проведено бойове розгортання та розвідка місця умовної пожежі. Вогнеборці за допомогою пожежної драбини евакуювали з шостого поверху одного з корпусів працівника університету. Після цього медичні працівники «надали» «потерпілому» першу допомогу. 

Рятувальники продемонстрували на практиці використання первинних засобів пожежогасіння – порошкових і вуглекислотних вогнегасників. Кожен охочий мав змогу самостійно спробувати їх у дії.

Будьте спокійні!Університет цілий та не ушкоджений, а всі живі та здорові????Сьогодні студенти та співробітники УДФСУ стали учасниками навчання з ліквідації пожеж????‍???????? Адже ми маємо знати як діяти у надзвичайних ситуаціях, щоб зберегти собі та іншим життя!

Geplaatst door Університет державної фіскальної служби України op Dinsdag 21 januari 2020