Реклама

Валерій Харчишин, Олександр Пономарьов і Коля Сєрга стали медіаамбасадорами Фонду відновлення Ірпеня

Валерій Харчишин, Олександр Пономарьов і Коля Сєрга стали медіаамбасадорами Фонду відновлення Ірпеня

Фронтмен рок-гурту «Друга Ріка» Валерій Харчишин, народний артист України Олександр Пономарьов і відомий телеведучий та музикант Коля Сєрга стали медіаамбасадорами Фонду відновлення Ірпеня.

Як повідомлялося, Валерій Харчишин разом із гітаристом «Другої Ріки» Олександром Барановським виступив на презентації Фонду, яка відбулася 9 серпня.

«Це місто (Ірпінь – ред.) на рівні з Гостомелем довгий період життя було мені домом. Після того, що з ним зробили нелюди з росії, стояти осторонь не маю морального права. Сподіваюсь, разом ми зможемо зробити місто ще кращим, ніж воно було. Хочу привернути увагу до необхідності відновлення інфраструктури та негайного забезпечення житлом мешканців Приірпіння, що втратили дах над головою. Незабаром прийде зима, тому планувати і працювати потрібно вже сьогодні. Негайно», – прокоментував свою участь у проєкті Харчишин.

На презентацію приїхав і Коля Сєрга, який нині служить у Збройних силах України.

«Ті, хто справді щось хоче зробити, ті працюють і роблять», – підкреслив телеведучий.

Нагадаємо, засновниками громадської організації «Фонд відновлення Ірпеня» виступили мер міста Олександр Маркушин, народний депутат України Сергій Тарута і голова Інвестиційної ради Ірпеня Володимир Карплюк.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!