Реклама

Вчителька з Ірпеня стала лауреаткою конкурсу «Учитель року – 2020» (відео)

Учителька початкових класів Ірпінської школи №12 (Київська область) Євгенія Бондарчук стала лауреаткою обласного туру загальнонаціонального конкурсу педагогічної майстерності «Учитель року – 2020». Перемогу їй присудили насамперед за креативність у роботі.

Учні Євгенії – другокласники – знають, який будиночок у сонця й де він знаходиться. І демонструють свою бурхливу уяву на уроці математики. «Будиночок сонця – в космосі… Воно має будиночок на хмаринці… У сонця є будиночок на веселці», – висувають вони свої версії. А щоб поєднати цю тему з математикою, малюють помешкання світила за допомогою косинця та заодно дізнаються, які в цього приладу є кути.

«Впроваджую інноваційні методи роботи – такі як сторітерінг, «ажурна плитка», «дерево рішень». Вони дають можливість сприймати матеріал дещо інакше», – пояснює Євгенія Бондарчук.

Такий підхід розвиває в дітей комунікативні якості та допомагає пізнавати навчальні предмети через уяву. Це не заважає вчительці залишатися вимогливою. «Вчителька робить нам зауваження, щоб ми, коли виростемо, були, як вона – розумні, добрі, щедрі, – розповідають учні. – Вона може сказати: «Можеш трішки тихіше? трішки уважніше?» Але вона все одно найкраща вчителька!»

На обласному етапі конкурсу «Учитель року – 2020» Євгенія посіла почесне друге місце. Каже, що перемога – не самоціль, головне – це можливість вийти з зони комфорту й розширити свої можливості, «пізнати щось нове, цікаве, нові методи й форми роботи, які можна потім використовувати».

Це не перше професійне визнання для Євгенії Бондарчук: раніше вона вже двічі ставала «Учителем року» в Ірпені.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!