Спортсмени з Ірпеня вибороли 37 медалей на Чемпіонаті Києва з велосипедного спорту
28 May 18:02, 2026
23–24 травня на Київському велотреку відбувся Чемпіонат Києва з велосипедного спорту, на якому спортсмени VELOSCHOOL IRPIN CYCLING (Ірпінська ДЮСШ) продемонстрували високі результати та здобули 37 медалей.
Попри важку ніч та масований обстріл столиці, юні спортсмени вийшли на старт і вкотре показали силу характеру, витримку та незламність українського спорту.
Ірпінську громаду на змаганнях представляли 17 спортсменів, четверо з яких входять до складу збірної команди Київської області.
За результатами чемпіонату команда здобула 15 золотих, 8 срібних та 14 бронзових медалей.

Змагання проходили у дисциплінах:
• 500 м з місця
• 3 кола
• 200 м з ходу
• парна гонка
• командний спринт
• кетрін
Серед призерів чемпіонату:
- Денис Лашевич — 4 золоті медалі;
- Артем Рудько — 4 золоті медалі;
- Назар Сіренко — 2 золоті та 3 срібні медалі;
- Єгор Будаловський — 2 золоті та 2 бронзові медалі;
- Володимир Горобчук — золота та бронзова медалі;
- Владислав Гаврилюк — золота та бронзова медалі;
- Георгій Маковєєв — золота та бронзова медалі.
Також призові місця вибороли Кирило Жук, Максим Потапенко, Олексій Самуйленко-Ільницький, Єгор Гаврилюк, Данііл Глушаєв, Артем Онищенко, Костянтин Соповський, Станіслав Тудорашку та Назар Цалковський.
У команді зазначають, що попереду на спортсменів чекають літні старти та чемпіонати України, а весняний сезон команда завершила гідно та впевнено крокує до нових перемог.

