Реклама

Великі французькі компанії розглядають можливість роботи в Ірпені (відео)

В Ірпінь може зайти великий французький бізнес. Таку можливість обговорили представники провідних компаній Франції та мер Ірпеня Олександр Маркушин.

Зокрема, місто відвідав топ-менеджмент однієї з провідних логістичних компаній світу «Bolloré Logistics», компанії «Desmet», що працює в агропромисловому комплексі та компанії «Techtrend», яка спеціалізується на електроустановках та електротехніці. Генеральний директор останньої Надім Сааде розповів, що вони зараз саме шукають, де розмістити своє чергове виробництво в Україні.

Надім Сааде, генеральний директор компанії «TechTrend»:

«Ми наразі шукаємо найкраще місце розташування в Україні».

Олександр Маркушин, Ірпінський міський голова:

«Найкраще місце розташування в Україні – це в місті-герої Ірпені! Я точно можу сказати, якщо ви оберете Ірпінь, вам буде максимально комфортно працювати і ви побачите максимально прозору співпрацю між муніципалітетом і бізнесом».

Також Олександр Маркушин розповів гостям про проєкт технопарку в Ірпені, де вони змогли  б розмістити свої виробництва. Головне, щоб підприємства відповідали екологічним нормам і були зареєстровані в громаді.

Олександр Маркушин, Ірпінський міський голова:

«Ми готові надавати земельні ділянки в довгострокове користування – на 50 років, для того, щоб ви могли там будувати капітальні обєкти і відкривати великий бізнес, який буде і вам приносити кошти, і, звичайно, приносити податки в наше місто».

Слід зазначити, усі представники французького бізнесу, які побували в Ірпені, є членами франко-української торгово-промислової палати і спільно працюють над розвитком торговельних відносин між Україною та Францією.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!