Ветерани АТО закликали Порошенка відкликати з Ірпінської міськради депутата від його партії Куца

photoeditorsdk-export - 2020-11-27T124453.824

Ірпінська Громадська рада учасників АТО закликала голову партії «Європейська солідарність» Петра Порошенка публічно засудити дії депутата міської ради від цієї політсили Ярослава Куца та ініціювати його відкликання. Про це йдеться в заяві ветеранської організації, яку виголосив сьогодні на сесії міськради лідер атовців Юрій Калінін.

Він зазначив, що під час першої сесії новообраної Ірпінської міської ради Ярослав Куц ображав свою колегу по партії та депутатському корпусу Олену Павлову – учасницю АТО, офіцера Збройних Сил України, командира роти. Як сказано в заяві, Куц, використовуючи нецензурну лексику, вказував Павловій на вихід із зали, «застосував фізичну силу й брутально поводився з нею та з її військовими атрибутами».

«Ми, воїни та ветерани АТО, не дамо ображати свого побратима Олену Павлову. Ми станемо за неї плечем до плеча – так, як вона ставала за нас на фронті», – наголосили учасники бойових дій.

«Поважайте нас, бо ми голосували за Вас, за Олену Павлову, а не за Куца, який тепер їй погрожує», – закликали вони Петра Порошенка.

У заяві підкреслюється, що більшість депутатів Ірпінської міськради від «ЄС» – «парашутисти».

«Перед виборами місцевим організаціям “ЄС” було представлено “смотрящого” Дмитра Христюка, який одноосібно приймав рішення щодо формування списку кандидатів від “ЄС” в Ірпені, Бучі та Гостомелі. Христюк навіть не зустрівся й не поговорив ні з ким з ветеранів АТО. Більшість депутатів “ЄС” – це “парашутисти”. Серед них – помічники та водій дружини пана Христюка – народного депутата України Вікторії Сюмар», – наголосили ветерани та закликали лідера «Європейської солідарності» «не допустити подальшого розвалу партійних організацій “смотрящим” Дмитром Христюком».


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

НОВИНИ

В Університеті ДФСУ зібрали міжнародний круглий стіл із підготовки фахівців із економічної безпеки (відео)

Сьогодні, 15:37

Детальніше
Антон Довгопол – про важливість закриття дитсадків і шкіл у всіх громадах Приірпіння (відео)

Сьогодні, 13:39

Детальніше
Біля Ірпінської школи №1 роблять нове подвір’я (відео)

15 кві 18:35

Детальніше
«Нові Обличчя» взяли під свою опіку Будинок дитини у Ворзелі (відео)

15 кві 17:27

Детальніше
Ірпінські комунальники готують кладовища Михайлівки-Рубежівки до поминальних днів (відео)

15 кві 16:59

Детальніше
В Університеті ДФС проведуть міжнародний круглий стіл на тему підготовки фахівців із економічної безпеки й правоохоронної діяльності

15 кві 16:21

Детальніше
Університет ДФС України та Університет Вісконсину – Мілуокі (США) визначили напрямки співпраці

15 кві 14:16

Детальніше
«По суті»: багатоповерхова забудова в Ірпені

15 кві 12:18

Детальніше
Всі новини