Від COVID-19 вилікувалися четверо мешканців Ірпінського регіону

photoeditorsdk-export - 2020-04-22T111730.240

Від коронавірусної хвороби вилікувалися вже четверо жителів Ірпінського регіону, повідомив перший заступник міського голови Ірпеня Олександр Маркушин. Він також розповів, що жінку, в якої вперше в місті виявили коронавірус, перевели зі спеціалізованого медзакладу в Білій Церкві в реконструйоване інфекційне відділення Ірпінської лікарні.

«Вчора з Білої Церкви в інфекційне відділення Ірпінської центральної лікарні перевели жінку, яка була першою виявленою хворою на COVID-19 в Ірпені і яка народила здорового хлопчика. Зараз вона знаходиться в окремому боксі і вже високо оцінила перебування у сучасних комфортних умовах відділення, порівнявши їх з п’ятизірковим отелем. Перебіг її хвороби – безсимптомний, але ПЛР-тестування досі було позитивним, тому вона є носієм і повинна перебувати в повній ізоляції. Сьогодні наші медики знову надіслали зразки хворої на лабораторне дослідження. Тільки коли ПЛР-тест двічі поспіль буде негативним, ми зможемо говорити про її повне одужання. Бажаю їй якнайшвидше побачити свого синочка і всіх рідних!» — написав Маркушин на своїй сторінці у фейсбуці.

Він також зазначив, що станом на сьогоднішній ранок кількість підтверджених випадків захворювання в регіоні не змінилася — їх 22 (Ірпінь – 13, Ворзель – 2, Гостомель – 2, Коцюбинське – 5). Загалом виявлено 227 підозр на COVID-19. У 187 мешканців регіону діагноз не підтвердився. Зараз на лабораторному дослідженні перебуває 18 зразків.  


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV та отримуйте якісну інформацію!