Від м’ячів до 3D-принтерів: що придбали за рік для шкіл Ірпінської громади? (фото)

Imgonline Com Ua Bigpicture Zycv3ufaxr2o

Протягом 2021 року ірпінське управління освіти і науки за сприяння міської ради придбало для закладів загальної середньої освіти громади сотні одиниць сучасної комп’ютерної, мультимедійної та іншої техніки, навчально-методичного обладнання, комплектів книг, спортінвентаря тощо.

Як повідомили в управлінні, впродовж року було придбано:

  • 3 комп´ютерні класи – 48 сучасних персональних комп´ютерів.
  • 40 планшетних комп’ютерів.
  • 33 ноутбуки для педагогічних працівників.
  • 5 надсучасних 3D-принтерів, які дають можливість проєктувати власні пристрої та програмувати моделі, створювати робочі зразки та 3D-вироби, наближають віртуальне комп’ютерне середовище до реального тривимірного світу.
  • 34 мультимедійні комплекси, які складаються з інтерактивної дошки, проєктора та потужного комп’ютера. Інтерактивне обладнання надає вчителям широкий спектр інструментів для навчання, поєднує в собі функції мультитач та рукописного введення, забезпечує можливості для спільної роботи з просторовими даними, текстами, таблицями, відео, зображеннями і графічними об’єктами, в тому числі 3D.
  • Мобільну інтерактивну панель, оснащену вмонтованим потужним комп’ютером із підключенням до інтернету. Це унікальна можливість створення інтерактивного простору для проведення уроків, лекцій, презентацій та масових заходів.
  • Навчально-методичне забезпечення для 15 кабінетів природничо-математичної галузі: математики, хімії, фізики, біології, географії.
  • Інтерактивний стрілецький симулятор для вивчення предмету «Захист України». Лазерний тир – це програмно-апаратний комплекс для імітації стрільби у віртуальній стрілецькій галереї чи на віртуальній місцевості з використанням моделей реальної зброї з вбудованими лазерними випромінювачами.
  • 75 комплектів навчальних посібників для учнів 5-х класів, які навчаються за пілотними модульними програмами та є учасниками Всеукраїнського рівня апробації нового державного стандарту базової загальної середньої освіти «Нова українська школа».
  • 100 м’ячів для проведення уроків, змагань із футболу, волейболу та баскетболу.

В управлінні освіти і науки зауважують, що «навчально-методичне обладнання, мультимедійна техніка та засоби навчання пропорційно розподілені між закладами освіти Ірпінської міської територіальної громади, у тому числі і сільської місцевості – Козинцівською гімназією та Михайлівсько-Рубежівським ЗЗСО».

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

НОВИНИ

Як ірпінські дрони знищують окупантів та їхню техніку

04 Mar 17:23

Детальніше
Ірпінські школярі - призери обласного Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт

04 Mar 13:10

Детальніше
В Ірпені триває відбудова приватного будинку за адресою вул. Багірова, 23

04 Mar 12:58

Детальніше
Аналіз декларацій: депутатка від партії «Європейська Солідарність» Катерина Українцева

04 Mar 12:25

Детальніше
В Ірпені відбулася дев’ята стратегічна сесія з відновлення міста

04 Mar 09:00

Детальніше
Стало відомо, які команди з баскетболу та футболу представлять Ірпінську громаду на регіональному етапі змагань «Пліч-о-пліч»

04 Mar 08:35

Детальніше
У Мунварті Ірпеня показали останні вибухонебезпечні знахідки, виявлені на території громади

04 Mar 08:00

Детальніше
У Бородянці провели поминальну панахиду за загиблими мешканцями (відео)

02 Mar 19:34

Детальніше
Всі новини