Від вересня учні Ірпінської школи мистецтв здобули понад 40 перемог у престижних конкурсах

photoeditorsdk-export - 2021-01-05T185840.838

За три з половиною місяці учні Ірпінської дитячої школи мистецтв ім. Михайла Вериківського здобули більше 40 перемог у міжнародних, всеукраїнських і обласних конкурсах. За ці успіхи вони отримають відзнаки від міської влади. Про це повідомила керівниця відділу культури, національностей і релігій Ірпінської міськради Євгенія Антонюк.

«Сьогодні за дорученням Ірпінського міського голови Олександра Маркушина передала понад 40 грамот для учнів Ірпінської дитячої школи мистецтв ім. Михайла Вериківського – переможців міжнародних, всеукраїнських та обласних музичних конкурсів (з вересня по середину грудня 2020 року)», – написала вона в соцмережі.

Євгенія Антонюк відзначила, що цього разу традиція вручення нагород на сесії міської ради порушена через епідемію.

«Традиція нагороджувати талановитих дітей грамотами міської ради народилась декілька років тому. До карантину це було справжнє свято, бо нагороди вони отримували урочисто у ході сесійного засідання, за участі керівництва міста, депутатів, громадськості. У зв’язку з протиепідемічними заходами ми не можемо нагородити дітей в урочистій атмосфері, але залишити без нагород не маємо права. Для кожниго з них така відзнака справді важлива. Хочу побажати усім нагородженим міцного здоров’я та нових творчих здобутків. Наша ірпінська громада пишається вами!» – наголосила очільниця відділу культури.

Нагадаємо, напередодні Нового року вихованці Ірпінської дитячої школи мистецтв ім. Михайла Вериківського стали лауреатами відразу трьох міжнародних конкурсів. Лауреатство першого ступеня на Міжнародному фестивалі-конкурсі «Wonder fest Georgia – Christmas Star» здобула 8-річна гітаристка Вероніка Даньшина. Перші премії на Міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв «Соняшник» вибороли учні школи мистецтв, які опановують спеціалізоване фортепіано: Неонілія Кириловська, Павло Гінтов, Юлія Ульянченко, Лана Дериглазова, Марія Богуш і Кіра Лісіціна. Крім того, Кіра Лісіціна посіла друге місце на V Міжнародному дистанційному фестивалі-конкурсі мистецтв «Soloviov Art». Диплом лауретата другої премії цього фестивалю здобув і юний піаніст Микола Кривуля.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

НОВИНИ

Рятівник «братів наших менших». Олексій Суровцев вивіз із воєнного Ірпеня понад 200 тварин

16 тра 19:49

Детальніше
У вівторок у центрі Ірпеня знову роздаватимуть корм для собак і котів

16 тра 18:02

Детальніше
Олександр Маркушин – про нинішній стан освітніх закладів Ірпеня (відео)

16 тра 17:51

Детальніше
Жодних проблем із зарахуванням першокласників у школи Ірпеня немає, – Олег Білорус

16 тра 16:57

Детальніше
Олександр Маркушин закликав ірпінських депутатів ставити свої політичні амбіції нижче від інтересів містян

16 тра 15:07

Детальніше
Мешканців Ірпеня звільнили від оплати «комуналки» за період, коли в місті йшли бойові дії (відео)

16 тра 14:24

Детальніше
Звання «Почесний громадянин Ірпеня» посмертно присвоїли 12 захисникам міста (відео)

16 тра 13:59

Детальніше
Олександр Маркушин пояснив, чому соціальне житло в Ірпені будуватимуть на території санаторію «Ластівка» (відео)

16 тра 12:54

Детальніше
Всі новини