Відбудовувати Ірпінь допомагатимуть італійці (відео)

Ірпінський міський голова Олександр Маркушин підписав меморандум про співпрацю з Венеціанським університетом «ІУАВ» та представництвом в Україні Конфедерації італійської промисловості («Конфіндустрія Україна»). Передбачається, що «Конфіндустрія Україна» об’єднає італійські компанії для допомоги у відбудові Ірпеня.

Марко Тосон, Почесний консул України в Італії, президент Конфедерації італійської промисловості в Україні:
«Ми побачили зруйновану інфраструктуру Ірпеня, і в нас було враження, що ми потрапили в реальність Другої світової війни. Ми відвідали зруйнований будинок культури і стадіон. Звернули увагу, що трибуни на стадіоні мають кольори італійського прапора, і в нас народилася ідея провести на цьому стадіоні футбольний матч Україна – Італія. Зараз ми приїхали в Україну, щоб відкрити тут офіс «Конфіндустрії». Це має бути потужним сигналом присутності італійського бізнесу в Україні й готовності допомагати Україні».

Про перспективи співпраці з керівником Венеціанського університету говорили за допомогою відеозв’язку. 

Бенно Альбрехт, т. в. о. ректора Венеціанського університету «ІУАВ»:
«Наш університет має неймовірний досвід реалізації проєктів в умовах землетрусів в Італії, а також відновлення об’єктів на території Сирії, яка постраждала внаслідок воєнного конфлікту. Тому сьогодні університет декларує свою готовність перенести ці інноваційні знання на Ірпінь».

Олександр Маркушин, Ірпінський міський голова:
«Я хочу, щоб кожен італієць знав і розумів, що Україна веде війну не тільки за свій суверенітет, не тільки за свою територію, а ще й за всі демократичні цінності всієї Європи. І сьогодні війна тут, і сьогодні Україні й Ірпеню потрібна допомога. Я впевнений, що європейські партнери, наші друзі однозначно нададуть цю допомогу. І ми будемо єдиною потужною командою».


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!